duska.vodolija

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ja sam bila dole pre nekih 15-ak godina, dok je moj suprug služio vojni rok... :D Negde sam pročitala nešto zbog čega sam na trenutak pomislila da sam možda živela kod vas, ali sam danas pitala zaovu koja ima bolje pamćenje od mene, pa mi je rekla da se ta žena, majka sve te dece :D zvala Desa, tj. Desanka....izvini što sam te iscimala, ali baš sam se ponadala da se priče podudaraju...
    U svakom slučaju - veliki pozdrav Duška :cao: :cmok2:
    Putnica od zivota, kako me ti nazva ti se zahvaljuje na pozdravima i lepim zeljama. Nadam se da cu buti puna utisaka i da cu imati sta da ti pricam a jos kad odem u RAVNO SELOOOOOOOOOOOOO.......... Posalji mi tvoj kucni telefon privatnom porukom, naravno. Budi pozdravljena. Laku i udobnu noc.:bye::zag::cmok:
    Vodolijo moja, sutra ti odoh u Veneciju. Let mi je, ako bog da u 18H15, gde cu se naci sa Vladom i moji andjeli Andrej i Matej ce biti sa njim pa nastavljamo put prema Tirenskom moru u cetvrtak, gde ja ostajem sa decom u jednom malom mestascu blizu Pize. Mesto se zove Pineda Rocca de la mare. Duska ako ima raja na zemlji tu je. Tu ce mo se pridruziti babi italijanki. Nadam se da ce mo imati lepo vreme i pri povratku, nekoliko dana u Parizu pa tek onda prava sreca RAVNO SELO. Kakva ce tek to biti :D:D... Ljubim te
    :Dkonacno, posle tri nedelj! Zadovoljna sam sto si opet sa nama. Veruj mi, nedostajali si forumu.:D:D:heart:mi je punoooooo.....
    Duska kad bi samo znala da te mnogi zeljno iscekuju, ti bi malo pozurila. Neces verovati cak se i krvolok nesto uzmuvao, sve mi se cini da je ne strpljiv cekajuci tvoj povratak. Ne sumnjam da ce biti lepo ugosten, rec je o nekim makaronima iz talijanske "kusine" Potrudi se i budi na visine u sta ja ne sumnjam kad si ti u pitanju.
    Vec dugo te nema, znam da ti je lepo i to jos kod mame Slavke. Pozdrav iz Londona.
    Mila moja jesi li pozdravila tvoju majku i more? Kupaj se i za mene ako vremenski uslovi dozvoljavaju. Ljuim te provedi se lepo i odmori.:heart::heart::heart::zag:
    strasno zalim sto juce nisam palila komp :( mozda bi pronasle nacin
    da makar kafu popijemo zajedno :(

    ako ovo procitas dok si na par km od mene :D javi se :D

    u svakom slucaju lepo se provedi :D
    Prvo mi pozdravi majku a i more naravno, a vrlo je vazno da mi se dobro provedes a po tvom povratku se i vidimo. Kako sam ti rekla, ja sam u Londonu do 9.juna Vlado I snaha odose u Kubu. Cujemo se kad se vratim iz Londona. Ljubim te.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top