Maximy

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • :hahaha: Pazi da se ne opečeš...:lol:
    Ma ne ložim se ja toliko na vatru, mada trenutno u mom životu ona ima simbolike...:mrgreen:
    Te slike sam skinula danas sa Net-a...ako ti se sviđa neka mazni je...;)
    A imam jednu extra special, kontrast žešća...probaću da ti je skinem ili ovde ili na PP...
    Ne znam kog je formata, pa da ti ne proguta Profil...:lol:
    A i moram da je skidam na komplikovanniji način...preko imageshack-a...:lol:
    Da,pesma je preterana...Tako se i ja trenutno osecam.Ja nisam ni gasila komp.
    Pa to i jeste najteže, ali ja nisam htela ništa da ti kažem da ne bi odustao...:mrgreen:
    I vidiš da se 10 001-put isplatilo...:P
    :hahaha: To sam ti ja bajala vudu...:vudu: Da istraješ do kraja...:rotf:
    Ma ne, mislim stvarno nije teško kada uđeš u štos...:lol:

    Kod nas je sada prosla oluja.Slusam Sentenced-Killing me,killing you...Mnogo dobra pesma.Sta ti slusas?
    :vatromet: :vatromet: :vatromet:

    Aaaaaaa komšo superiška ti je...:klap:

    Pa nije ti trebalo puno vremena jel da ? :lol:

    Bravo...:super:

    Moje male sestre od tetke su slavile 5-i rodj...I jos bliznakinje,pa ne znas koja je sasavija...Jedva docekah da dodjem kuci.I sada slusam muziku i uzivam u ovom vremenu.Volis li ti kishu?
    Hell00!Kako si?Ja dodjoh sad sa decijeg rodzandana,smorih seeee....I sada uzivam u lepom vremenu...:)Sta ti radis?:cmok2::cmok2::cmok2:
    Ma opušteno samo, ne žuri i ne nerviraj se...:D
    Meni je prvi put trebalo tri sata da završim profil, a koristila sam samo boje...:eek:
    Za fotke sam se specijalizovala vremenom...:lol:
    Menjala sam Profil tematski, počevši od Novembra kada sam se učlanila,
    pa New Year, pa Božić...i tako redom, žao mi je što nisi ranije doSurfovao da vidiš onaj predhodni Profil,
    ali nema veze...

    Samo strpljivo...;)

    Hell00!Dobro sam,hvala na pitanju.Evo bas sam sada gledala Digitalnog Andjela-po drugi put.:)Sve slike u tvom albumu mi se svidzaju.:DKako si ti?Sta ima kod tebe?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top