Pasah

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Piše Windows Messenger, no javi se Harecu, pa ćemo se svi zajedno priključiti
    Da, Harec je brat iz NJemačke. Zapamti, kraj se približava, no doći će kada se ljudi najmanje budu nadali, tako je prorečeno, a 2012. je isfurana previše, tako da teško da će doći tada. No, bilo kako bilo, uvijek je bolje biti na strani Boga, bar ćeš biti zaštičen i siguran, a ono kad dođe, neka dođe.
    Pogledaj si ovaj clip na "you-tubu",govori o JS (ako neznaš engleski možda),da se užurbano pripremaju u Americi i imaju posebne kongrese a tema je kraj sustava stvari!Poz
    Zna se samo da će velika nevolja početi napadom političkih struktura na religiju, a kada će to biti, to se ne zna. Vrhunac kataklizme je poslije toga. Tako da neznamo kada će točno početi, jer Matej 24:36 nam govori da to zna samo Bog i nitko drugi. No, možemo pretpostaviti da će se to desiti ubrzo.
    Amerika je početkom 18. i 19. stoljeća bila zemlja koja se razvijala, i koju su zvali zemljom obećanja. Dok je u Europi bilo ortodoksno Katoličanstvo ili Pravoslavlje, u Americi toga nije bilo u strogom obliku, tako da je bilo pogodno tlo za rast stavova koji se nisu podudarali sa službenim. Osim toga, Biblija proriče da će Krist vladati usred neprijatelja svojih, a Sotona je uvijek direktno vladao sa svijetskim silama. Amerika je prorečena sedma svijetska sila, tako da je stvaranje Božjeg naroda upravo usred svojih neprijatelja, puni pogodak u ispunjenju proročanstva.
    Biblija proriče da će kada Isus dođe u kraljevoj slavi, 1914. na zemlji zateći vjernog i razboritog roba, grupu iskrenih kršćana koji su željni istine, i koji imaju namjeru vratiti pravo obožavanje. Kada je Krist došao te godine, sreo je različite grupacije i pojedince, no zajednica istraživaća Biblije, kako su se tada zvali Jehovini Svjedoci, bila je drugačija od drugih. Oni su bili specifični po tome što su se prepoznavali po plodovima, i drugim obilježjima pravih kršćana, te su razotkrivali mnoga filozofsko-dogmatska učenja. Ako analiziramo Božji narod kroz cijelu povijest, doći ćemo do istog zaključka, Bog se uvijek koristio određenom grupom iskrenih ljudi da bi predvodio svoj ostali narod. Tako je bilo i za vrijeme Izraela, kršćana prvoga stoljeća, a tako je isto i danas. Znači, ne pojedinac nego grupa ljudi koji su po svom stupnju duhovnosti iznad drugih.
    Promjena uma znači da osjetiš kako ti istina koju proučavaš postaje logika, te je vidiš i osjetiš sasvim jasno. Puno svjesnije primjećuješ dobro od zla i potiču ti se osjećaji na reakciju. Promjena osobnosti je da počinješ se mjenjati u životu. Mićeš od sebe staro društvo koje negativno utječe na tebe, kloniš se psovanja, laži, prestaješ sa porocima i počinješ se zalagati za druge, a ne samo za sebe.

    Nepostoji neki specifičan znak za pomazanike. Jednostavno kada upoznaš takvog čovjeka i uvidiš njegovu iskrenost, poštenje, ljubav i dobrotu, jednostavno mu moraš vjerovati da osjeća nebeski nagon, a ne zemaljski. Mislim da to i nije bitno, pošto će svi na kraju biti pod jednim vođom, Isusom Kristom.
    Baš mi je drago,samo naprijed!Samo mi malo objasni ovo "nevjerovatna promjena uma i osobnosti",što bi to značilo?p.s.:dali postoji neki još znak za "pomazanike" osim plodova duha nešto upečljativije?Pozdrav!
    Idem raditi MOŽDA kod prijatelja koji ima Luna-park, a SMATRAM se Jehovinim Svjedokom negdje oko 15 godina. To zanči, da sam upoznao ISTINU davno prije, no prepustio sam se ovome svijetu, i počeo sam se baviti borilačkim vještinama. Tek sam prošle godine OZBILJNO počeo raditi na sebi, i eto već negdje godinu dana mi se dešava nevjerovatna promjena uma i osobnosti, tako da točno osjetim Božju silu na djelu. Krstit ću se u Zagrebu za manje od mjesec dana na Kongresu.

    Što se tiče INICIJACIJE, ona ne postoji kod Jehovinih Svjedoka koji imaju nebesku nadu ( pomazanika ). Takvi ljudi jednostavno imaju NAGON i osjećaj da idu na nebo Kristu, te da neće biti uskrsnuti na zemlji. Postoji još obilježja za pomazanike, kao plodovi duha na VISOKOM NIVOU, veliki trud vršenja Božje volje i propovjedanja, te ponajviše njihova ljubav i poniznost. Kod takvog čovjeka prvo vidiš ISKRENOST, poštenje i dobrotu.

    Slobodno pitaj za daljnje stvari koje te zanimaju.
    Ideš na hrvatsko more raditi,a šta budeš radio!p.s:koliko dugo si Jehovin svjedok?Pozdrav!
    Ništa posebno, ako ne objavljujem istinu u živo, onda to činim kao sada preko teme. Inače čekam sedmi mjesec, pa ću ići na more raditi. Zovem se Alen Vorkapić, iz Bjelovara sam, Hrvatska. Hvala na komentarima podrške. Ako te bilo što zanima, slobodno pitaj. Pozdrav prijatelju i Božji blagoslov !
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top