Royal

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • jel ono za rtanj stvarno istina...jel neko zna nesto o cg..odje ima masu ulaza u agartu i masanekih cudnih pojava......help:p
    Royal, pozvan si da se malo vise angazujes na Klubu ljubitelja Ezoterije...
    KAKO DA PROMENIM MENTALITET ŽRTVE KOD SEBE I OSLOBODIM SE STRAHA
    ŠTA JE TO UMNI UZORAK
    KAKO DA PROBUDIM ŽIVOTNU ENERGIJU U VIŠIM CENTRIMA
    KAKO IĆI IZA UMA, DO SAMOG SVETOG DUHA
    AKO NIJE PROBLEM PIŠI NA MOJ E-MAIL
    PUNO POZDRAVA OD JASMINE
    POZDRAVLJAM TE DRAGI PRIJATELJU,
    DUGO SE NISMO DOPISIVALI .NADAM SE DA IMAŠ MALO VREMENA ZA MENE .
    PRVO, KAKO SI
    JA SAM PROMENLJIVOG RASPOLOŽENJA I SVIM SRCEM ČEKAM NEKI DOPIS SA TOBOM I ZNAM DA ĆE MI BITI BOLJE. UNAPRED SE RADUJEM.
    Kako se odbraniti od tih što napadaju na astralu? Videh da si o tome pisao na onoj temi gde je data neka muzika koja podstiče odlazak u tu sferu...
    SVAKO JUTRO ŽELJNO IŠČEKUJEM TVOJE ODGOVORE I JAKO MI JE ŽAO KAD IH NEMA . AKO SAM NEŠTO POGREŠNO REKLA , IZVINI .

    JASMINA
    Sada drugi deo o GALAKSIJAMA

    PIŠI MI O PLEJADAMA , ANDROMEDI , SIRIJUSU ...(I OSTALIM ) .

    KO JE SVE OD VANZEMALJACA POSEĆIVAO NAŠU PLANETU , KO JE JOŠ TU I KAKAV JE KO , ŠTA HOĆE OD NAS ?

    IMA LI UOPŠTE DOBRIH VANZEMALJACA ?



    ZNAM DA JE OVO PREVIŠE PITANJA , PA MI TI NA NJIH ODGOVARAJ KAD I KAKO MOŽEŠ .

    PUNO TE POZDRAVLJAM I JEDVA ČEKAM DA MI PIŠEŠ ( SMATRAJ ME SVOJIM UČENIKOM ) .
    Ćao !
    Ne znam da li ti je stigla moja poruka , ali nastavljamo dalje .
    Imam puno pitanja za tebe pošto mislim da si prava riznica znanja . ,
    - Šta je , kakav je ,kako je nastao Bog . Nemoj misliti da sam glupa jer postavljam ovako formulisana pitanja , ali mi se čini da je najbolje krenuti od početka , a ne znam kako drugačije da definišem ta pitanja .
    Objasni mi ustrojstvo u duhovnom svetu ( Bog , arhanđeli , anđeli , odnosno kako ih ti definišeš ).

    Da li su fizički svetovi nekada bili spiritualni pa ,, pali ,, i tako postali galaksije i njihovi stanovnici ?
    Zašto su zli -zli , jesu li od nastanka takvi i mogu li se promeniti ?

    KAKO SE ZAŠTITITI OD NJIH ?


    Šta je to raj , kako se tamo zivi ?

    Šta je pakao i da li duše tamo moraju večno da pate , kako kaže crkva ili postoji popravni ?

    ŠTA JE HRISTOVA SVEST I KAKO DA PROBUDIMO ŽIVOTNU ENERGIJU IZ VIŠIH CENTARA I OVLADAMO VOLJOM ?
    PUNO HVALA ŠTO TI KAO NEKO KO JE TAKO VISOKO NA DUHOVNOJ LESTVICI KOMUNICIRAŠ SAMNOM KOJA SAM POČETNIK .
    ULEPŠAO SI MI I DAN I VIKEND PREDSTOJEĆI . NADAM SE SVIM SRCEM DA ČEMO NASTAVITI KOMUNIKACIJU . UNAPRED SE RADUJEM KAO MALO DETE.



    IZVINI ŠTO TI NE PERSIRAM , IMAM OSEĆAJ DA SI MI JAKO BLIZAK PA SAM VALJDA ZATO
    KRENULA NA TI . AKO TI SMETA , NAPIŠI MI .

    DA KRENEMO .


    DA LI JE CILJ DA IZMENIMO SVOJU GENETIKU ODRIČUĆI SE MATERIJALNIH STVARI POPUT MONAHA ?
    KAKO SVOJE MISLI DA USKLADIMO SA UNIVERZUMOM DA BI NAM ODGOVORIO NA NAŠA PITANJA I ŽELJE ?
    ŠTA JE MOLITVA ?
    DA LI SE TREBA MOLITI ISUSOVOM MOLITVOM ILI ONAKO KAKO NAM DUŠA NALAŽE ?
    MENE PLAŠE MITARSTVA POSLE SMRTI ODNOSNO DA ME SE NE DOČEPAJU DRAKO OPTUŽUJUĆI ME DA SAM GREŠNA .!

    DANAS KAO I VEĆIM DELOM SVOG VREMENA SAM DUHOVNO ZNATIŽELJNA
    NISAM VERNIK KOJI POŠTUJE CRKVENA PRAVILA , A VERUJEM U BOGA ILI TU NEKU VIŠU DOBRU SILU I DOBRI DUHOVNI SVET .
    PIŠI MI NEŠTO O TOME


    PUNO TE POZDRAVLJAM
    NAPIŠI NAM SVE ŠTA ZNAŠ O ANUNAKIIMA , DRAKO REPTILIMA , KASPIJANCIMA , REINKARNACIJI
    KARMI , KO JE BIO HRIST , KAKO DUHOVNO NAPREDOVATI .
    PITAM TE SVE OVO ZATO ŠTO MISLIM DA MNOGO TOGA ZNAŠ I ČESTITAM TI NA TOME .
    Vidim da ti znas dosta stvari pa te pitam jel bi mogao da mi preporucis neku knjigu ili sajt sa koga bi vise mogao da saznam o stvarima slicnim iz teme Gusteri II i uopste celu istinu oko toga, posto sam procitao gomilu nekih knjiga i gluposti i svuda su informacije bile drugacije tako da ne znam u sta da verujem!
    Pomenuo si "ovakvu" vrstu foruma. Mozes li da preporucis neke druge ,pozeljno na Srpskom ?
    Vidim druzitese vi Almisivi, royal, fra nemo itd. pa lepo nego otkud to mislim pitam sa najboljim nameram?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top