Sunny77

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • draga moja Sunny,sad sam pročitala na kutku da si se porodilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!čestitam ti od srca mila,i čuvajte i mazite i pazite malog batu...kako se osećaš,jel siki lepo?ajd piši kada budeš imala malčice vremena...ljub....
    evo javljam se mila...bila sam u haosu,kao i ranije..hvala Bogu vrag je ozdravio i danas je već bio u vrtiću,jako se zaželeo drugara,koja je to sreća bila kada je ušao u sobu,i izljubio se sa svima..a i Deda Mraz im je dolazio danas,i dobili su puuuuuuuuuuuno igračaka za sobu,pa su se toliko zaigrali,da nije hteo kući kada je baka otišla po njega...a sada se pripremamo za rođus,u subotu puni 3 godinice....neće biti velikog slavlja,samo najbliži prijatelji njegovi,s u petak će proslaviti i sa drugarima u vrtiću...kako si ti?jel sve okej?još malo pa bebac stiže...a veliki dečkonja?koliko se sećam on je negde blizu Gabrielovo godište...ljubim vas..
    i od srca ti čestitam na novom bati,i verujem da je ovo sada već željno isčekivanje do kraja meseca dok se ne rodi...kako diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivno...jeste inače dobro?kako je veliki sinak?jel krenuo u vrtić?
    mila moja evo da se javim...ja sam u tolikom rascepu sa vremenom,da ne stižem ništa...stalno mi se nešto menja i raspored u međuvremenu,eto to ti je tako kada nemaš određeno radno vreme,nego se menja iz dana u dan..i danas sam trebala da radim od 10,pa mi u 8 javili da probu imam tek od 12...a jurim za parama,pošto će me ovaj decembar totalno odvesti u bankrot...Mikulaš,pa rođendani(5 komada uključujući i vragov,i to je samo uža porodica),pa Božić i Nova Godina...šta više reći...radim na 3 strane da zaradim malo više i mogu da otplatim sve što me čeka ovog meseca,tako da više i ne znam kada sam poslednji put normalno spavala...vrag je dobio gnojnu anginu pa je sada kod kuće,oporavlja se,ali inače je super,i on je počeo da ponavlja neke reči,napokon,a da je pravi mali vrag i svaki dan izmisli neki novi nestašluk,i to je fakat...ljubim vas,i nadam se da ste vi dobro..
    Dragi nasi,
    da vas u ovoj godini prati zdravlje, da vas sluze pare, da ste mazeni, pazeni i voljeni!!! :zag: :heart: :cvet:
    SRECNA NOVA GODINA!!! :heart:
    Moj sin je trebao da bude rodjen na dan kada si ti rodjena...gde si,zasto si nestala?Nadam se da ste ok...javi se ipak...
    Cmok od nas dve! :zag: drago mi je da su mu se pokloncici svideli, bas sam se bojala da nece :aha: uzivajte i jedva cekam da dodjem ponovo pa da opet izadjemo u provod ti i ja onako ludo :mrgreen:
    ehej,pa dobro došli nazad,stvarno vas odavno nije bilo...kako je u Beču,jeste se videle sa Kockicom?...puno vas ljubimo,i mogla bi da staviš novije slike drugara,da vidimo kako raste,kako se menja...cmokić za vas...
    Zenska ja sutra dolazim za Bec :aha: stizem valjda oko 18h vozom i ostajem 5 dana, pa se nadam da cemo se videti... :klap: CMOK! :zag:
    Hristos Vaskrse!Neka vam ovaj dan bude pun ljubavi i veselja :heart:
    I da znas,ja te jos uvek ocekujem da mi se pridruzis na kutku :heart:
    Mala Marta je bila danas na kontroli, dobila vakcinu, pregledali joj kukice kazu sve idealno - za mesec dana vec moze da se skine sirok povoj! :klap: taman kad krenu vrucine ona ce uzivati samo u pelenici... :aha: sad smo dugacki 60cm (porasli 2cm) i imamo 6,4kg (ugojili se 1,5kg) :zurka: kaze Dr. da super napreduje, da joj prija hrana, da je veoma sarmantna beba, licnost! :mrgreen: jedino sto baca malu senku na sve je njena koza... bio dermatolog i pogledao je, kaze da je ona veoma svetloputa, imace plavu kosu i plave okice a pokupila je i genetski na nekoga veoma osetljivu kozu... uvek cemo je morati paziti (sunce) i mackati i lickati, ali posto je devojcica hvala Bogu pa to se od njih i ocekuje :hahaha: ali sve u svemu sve super! :klap:
    Toliko od male Maki... :zag: :cao:
    sorry drugari,ali imam tooooooooooooooliko posla da je to nenormalno,a juče smo i u svadbu išli...no u svakom slučaju završavam posao,i danas uveče nam stiže tatica....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....a za par dana krećemo za Kairo i ostajemo do Uskrsa...vala i ja ću se nagutati sunca napokon...kako ste vi?....davno se nismo pisale...ljubimo vas puno..
    drugaro gde ste nestali?davno se nismo čuli..kako ste?šta se radi?...Gabriel i ja vam šaljemo veeeeeeeeeeeeeeliki pozdrav..
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top