Brooke

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Srecan rodjendan, Biljo!:vatromet::rodjendan: :rodjendan:

    Da mi pozivis jos mnogo, mnogo godina i da ih provedes u zdravlju i sreci!:cmok:

    :orkestar: :orkestar:

    :pivce::mrgreen:
    Alkohol ti je čudo. :lol:

    Kako bre nemate almanah?! O_o Nama traže ima i prezime, datum rođenja, ulicu stanovanja i broj fiksnog. Dobro da nisu tražili krvnu grupu i broj cipela. :lol:

    Ja ni neću nešto da se sređujem za tu maturu. Imaću rimljanke, haljinu do kolena od indiskog platna ili tako nešto, skroz jednostavnu i jednobojnu i neku lančić, ili maramu i to ti je to. Puštena kosa, bez šminke. :heart:

    Realno, za onu rupu i ne treba da budem svečana, a ovo će biti neki hippie fazon. :heart:

    Znam, čula sam se sa Pajom. Šetao Štrandom, a ovi moji su baš bili tamo. xD Zamisli da sam ga srela! O_o Ali opet, on je išao sa familijom (u prevodu, ograničeno kretanje tako da džaba).

    Da, u našoj školi se nikada više neće održavati žurke. Dobro, ne baš nikada, ali jedno sl. pet godina neće jer smo mi pravili urnebes.
    Meni ni u dve ne može da stane. :lol:

    Htela ja da ispitam mamu šta misli o dmv, i kažem: "Kakvu kosu ima." ali ironično, a ona će na to: "A glavu k'o pipun (?!). Bljak." :lol:

    Znači, ne uzdaj se u moj ukus. xD
    Išli smo čoporativno da vidimo gde ćemo slaviti maturu. Kad kažem čoporativno, mislim na pedesetak podivljalih tinejdžera koji idu suprotnom trakom, voze kao nenormalni i zauzimaju obe trake. Biciklizam rulz! Ah, sa nama išao Mrgud. Jaoj, komedije. xD Sve u svemu, nazovi restoran se nalazi u vukojebini, pored stovarišta i ciganskog naselja. O_o I malen je, a nas treba biti 170. Prosto sam oduševljena! -.-

    Ova nedelja je bila strava i užas, a pogotovo današnji dan. Ustala da bih išla u školu, sreća pa me mama pustila da se vratim, onda matematika, a tamo veze sa životom nisam imala, ali zaljubljenost utiče na mene. -.- I posle toga srpski. Sve u svemu, mozak mi se pretvorio u vrelu kašu i polako curi kroz uši. O_o


    Slikamo se za almanah u sredu! Tralalala. Zamisli, slika te pet puta i nijedna ti se slika ne dopadne. O_o A to će se meni desiti garant.

    Btw, što mi ne reče za Paju i NS? I kad dolaziš u NS? :*
    Ahaha... you lucky bastard! :P
    Ima toga... tako je prolazim sa tehničkim.... malo knjiga, malo gestikulacija i nju zbunim, pa žena više i ne zna šta pričam... :lol:

    Ja sam danas ustala u 6, da bih otišla u školu i radila kontrolni iz hemije, a prethodnu večer mi moj best sajber frend nije davao da odem i učim, stoga su radile puškice samo tako. Hihihi. xD Biće to neka jaka četvorka, možda i klimava petica, a nad knjigom provela 15 minuta.

    Ja ću rimljanke sigurno. Dovoljno sam visoka da ne moram nositi štikle, niti znam hodati u njima, niti želim. Ipak je meni ravna obuća najbolja, a ako rimljanke razgaziš i koža se odlikuje prema tvojoj nozi neće biti problema...

    btw, Biljana je oduševljena ovom idejom za maturu: http://i40.tinypic.com/9k9gr9.jpg

    Hmmm... štrangla. -.-
    Pričaj mi priču mila. -.- Idem suta u školu, imam već tri dana raspored po petku, dosadi mi sve. Sutra imam kontrolni iz hemije... ummm... aldehidi, ketoni, veze... i sad se pitam šta će to meni...

    Danas treba sa Mrgudom sa biciklima da idemo i vidimo gde slavimo maturu. Vrlo čoporativno - nas pedeset. O_o Samo se pitam na šta će to ličiti. :lol:

    Ah, da ne spominjem domaći za profesora matematike, a još se bacam i na srpski. Definitivno, bubenzi elemenat ne prestaje poslednjih mesec dana. O_o I što se tiče fizičke aktivnosti, na skali od jedan do deset kod mene je -9. -.-

    Šta Cica ima da ludi? O_o Šta nj briga... ionako je to samo ulazak u restoran...
    Pretpostavljam da će Tay i Matić zajedno. xD Damski odbila? Koga gospođice? Samo nemoj reći Srđan. O_o

    Sve u svemu, imam manjak vremena, a još dangubim ovde.

    Kad dolaziš? :*
    Brzo će doći maj. ;)

    Ah, veruj, baš je groznica. Ko o čemu - baba o uštipcima tj. ja o maturi, almanahu i ekskurziji. xD Shvati da je nama maloumnicima veoma važan događaj u životu matura. :lol: btw, ja slavim maturu u mom selu i to u nekoj vukojebini. O_o

    Kako dođe vreme, sve će doći na mesto. I nisi mi trinajsto prase, ne budali! Naćeš ti sa kim ćeš ići... mada je i to nebitno jer je u suštini to samo ulazak u restoran, hotel ili šta već. Milan mi ode u Švedsku i vraća se dan pred maturu, bude li okasnio, mrtav je. -.-

    Što se tiče Engleske, šteta. :( Ah, ja bih mogla pola Evrope da obiđem kada bih imala hrvatski pasoš jer me jebendišu vize... ali... nebi moji otišli do Subotice da to srede... -.- A znaš da mi je rodbina svugde raštrkana. Ajde, život je pred nama, biće još prilika za pztovanje! :D

    Što se tiče suza... ih, ja sam već nekoliko puta... to ti je dobar ventil za sve... i ponekad dobro dođe... :D

    Budi mi optimista. :*
    ccccc "ja sam iznenadjen i uvredjen"(sto bi rekao Sojic)XD
    ti ti ja sam mislila da neces toliko da mi barkas po bracnom zivotu
    ne bi me cudilo i da je Cvika keva Andjeli
    svi mi bre okrenuli zadnjicu ccc XD
    ali sad barkajte koliko hocete Alex je nasla novog supruga :P
    oooo znas ti dobro sve se snima meni iza ledja
    a dobro znas da smo Paja i ja u braku od februara
    i svi glumci imaju dozivotni izlet do Poljske XD
    ma kakav nasla je sebi nekog drugog po mome misljenju odlican je
    a Bu imas besplatnu VIP kartu od mene za Ausvic
    Da,ali meni je vreme jako bitno.
    Najlakse mi je da pricam o tome.
    (Kao Englezi.:D)
    Ukapirah koji kvadratići. xD

    Veze ti ja nemam, to mi stoji oduvek, ništa nisam čačkala... xD

    E Nemanja skinuo neku Vizantisku muziku, instrumental... prelepo... ne menjam plejlistu već dna dana... <3
    Kvadratići? Bela? Wtf? O_o

    E da, mama mi je već ćornula knjigu da pročita na brzaka. A ja sam danas pukla 5 sati sna, od pola šest do sad. O_o Izgleda meni večeras nema sna, napunila sam baterije skroz. E da, zaboravila sam da uzmem tvoj serbski broj, šalji na pp.

    Čujemo se, ili preko moba, ili fixnog, ili MSNa, valjda ću ga instalirati danas/sutra ponovo jer me onaj čet na FB nenormalno živcira. O_o Volim. :*
    Ja nisam dolazila par dana mrzelo me.
    Ja sam skorpija u podznaku i imam dosta ,,njenih" osobina.:lol:
    Konacno je malo zahladnelo,ne podnosim vrucine.:roll:
    I naravno,jedva cekam kraj skolske god.
    Srecan i tebi,ak' slavis.;)
    Avaj,znam kako ti je.
    Koliko sma ja puta nosila protezu samo sto sam dva puta prestala jer nisam volela da je nosim. :D
    Pa posle godinu dana,ponovo pocela.Pa ponovo prestala.I,eto,zubarka se uvek nervira kad me vidi. :D
    Odmalena sam imala problem sa njima. :(
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top