Predrag Marjanovic

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • E zaboravih da ti odgovorim za decka...on je polu Srbin,polu ne znam ni ja....ma iz Srbije...nije vazno sta je...vazno je da je lep kao lutka,sladji od meda,vrediji od pcelice i prava muskarcina!!! Jeste iz Srbije je....ma ne bi se ja udala za nekog Amerikanca...nekako mi ne ide,suvise smo razliciti,a meni je i tesko da svakodnevno pricam strani jezik,urodila mi se mana da mesam i srpski i spanski i engleski! :P! SRBI su Z A KO N....mada dok sam jos bila klinkica bila sam sa Amerikancima,ali nije to za mene,suvise su ...ma ponasaju se kao klinci,nemaju tu zrelu licnost,ono sto meni treba i sto volim kod muskih osoba!
    Ha,ha,ha...mozda! e slatko se nasmejao moj decko....znaci stvarno se VRH!! Kao sto kod vas kazu :P Evo,evo moja sestra te pozdravlja i kaze da joj se svidjas....ako si ti na slici...a mizlim da jesi!
    Pa pre par meseci isla sam da mi kazu kog su pola medjutim i to su pogresili....tako da zelim da ostane iznenadjenje!! I to ti je Amerika!! Ma ne mora da znaci da je strana zemlja bolje od nase! Rekli su da nosim dva decaka i jednu devojcicu,a koliko je to pouzdan odgovor ne znam,pa mi je lakse da saznam kad se porodim! :P
    Jao hvala...bas si dobar! Pa nosim trojke..utvrdjeno je...Prvo mi kao rekli blizanci,ali nakon toga utvrdjeno je suprotno! :D sta ces zivot je cudo! A moj decko nije mojih godina!! On ima oko tridesetak...tako da super funkcionesemo i dobro se snalazimo! Inace on vec ima detence iz prvog braka...meni to ne smeta,meni je bas drago jer zna sa decom! E bas si extra lik! Pozz:P
    Malo mi je cudno sto ti se to dogodilo ovako rano, ne mogu sebe da zamislim u toj situaciji, mada, moglo mi se desiti... :-)
    Ma, vazno je da je tebi super, a ja tebi i bebama zelim svu srecu na ovome svetu!
    Kako 3- nosis trojke???
    Normalno je da si nervozna, ipak- trudna si.
    Nemoj da ostajes sama, uvek budi kraj nekoga ko ce ti praviti drustvo, to je moj savet...
    Ne znam kad cu doci u Srbiju....zbog svih desavanja vise mi se ostaje ovde! A ako bih dosla,to bi bilo kada bi mi bebice malo porasle jer se jos uvek nisam ni porodila a da ovako trudna sedam u avion i streptim na svaku turbolenciju ne pada mi napamet! A trudnoca ,pa kao svaka trudnoca,mislila sam o tome,pa je ispalo kao iznenadjenje ,odnosno slucajno! Nije neplanirano! Planirali smo mi bebu,medjutim ispalo je tri bebe i par godina ranije nego sto smo ocekivali! Sad nije nista strasno....par godina gore dole,isto mu se hvata! Imace mladu i lepu mamu! :D To je vazno! E bas mi je drago da si i ti mojih godina!
    U poslednje vreme sam i nervozna i lako planem....na krupne stvari i ne obracam paznju toliko dok na sitnice pucam!!! pozz
    Caos <caos! Pa ja sam iz Serbie,mada zivim u Bostonu,trenutno pauziram sa faxom posto sam sesti mesec trudnoce i tako! Inace bavim se psihologijom, a sporedno i ginekologijom....mada sam to zabatalila,tako da je ostala psihologija....ipak ,bolje mi ide!
    Pa ja se baš čudim što pitaš kad se kod mene vidi. :)
    Posao, dečica, i još neke obavezice, sada je došlo lepo vreme pa možemo van jer isto volimo odlazak u prirodu. Nego gledam ovaj KPGT, otkad tamo nisam bila, ima sigurno tri godine.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top