teddy bubu

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Cao teddy..reci mi molim te da li si dobila e-mail iz WA u vezi ovih promena u vezi IELTS-a(4 sestice) itd..I da li su ti trazili aknowlegment letter iz DIAC-a posto meni jesu..Pozdrav.!
    Cao teddy..kazi mi za Western Australiju posto bih i ja slao tamo..koliko mislis da bih otprilike cekao vizu...i jos nesto.. advokat rece da moram da se odlucim u koji cu grad u WA..Pozdrav...
    Pa probaj čoveče...Zašto da ne ako možeš ?
    Iskoristi sve šanse koje možeš, nešto će sigurno upaliti...
    Teddy a jel imaš neki link da pogledam za State Territory Sponsorship, ali za New South Wales ?
    Pa ja ono što sam sada na brzinu pogledala a to je za 457 Vizu, valjda nije promenjeno...
    Mislim jeste ono sa 4.5 na 5...Ali nije više od toga...
    Ma najgore je što će imati jako malo vremena da se spremi...mi smo mislili već ćemo kao biti TAMO dok bude morao opet da polaže...
    Ma ovi iz DIAC-a su nam tako savetovali...ona je u toj varijanti bila samo kurir i prosledila nam njihov e-mail...:lol:
    A Jimmy-ju su onda tražili Overall Score Band 5.5...valjda se nije ništa promenilo od kada je polagao...:roll:
    Joooj hvala ti sestro...baš ću pogledati...ma toliko sam zbunjena...ali valjda će sve biti OK...:heart:
    Pazi kada ne mogu da verujem koliko se sve bez veze iskomplikovalo...:(
    Ako budemo morali da čekamo još 7 meseci...poludećemo ovde...
    A ko zna da li će nam uvažiti trenutno stanje sa Vizom, mene samo brine da nas ne vrate na početak...
    Mom Jimmy-ju ističe IELTS krajem Maja...koji bedak...:sad2:
    Aloha...:D
    Pa gde si mi ti ? :cmok2:
    Mi smo dobili CO, i on nam je savetovao da pređemo na State Territory Sponsorship...
    A ja nemam pojma koliko će još proces trajati...mi ćemo tražiti za New South Wales...
    Znaš li ti išta o toj vrsti Vize, koliko se dugo čeka na nju ? :roll:
    PA stisnucemo se nekako ako bas bude trebalo... ;)

    PA super su ti rezultati, mislim sestice ti i trebaju zar ne? Meni je 4x6 dovoljno! (mada istina, ja bih sa 4x7 mogao da idem kako Master a ne dipl.ing. sto je za nijansu bolje ;))

    Ma ja sam puko imao sam ocene 7, 6, 5.5, i 5... Pa sada spremam ponovo. Otezavajuca okolnost je sto sam ostao bez posla (para) :( pa sada kalkulisem kako da platim opet polaganje, i kad, a treba da racunam jos trosak dodatnih casova... To me sada jako usporava, ali sta je tu je...

    Pa gde si ti tako dugo? :)
    Aloha teddy :cmok2:
    Da malko sam se kao promenila...
    Brojis li sitno do polaganja...21.Mart bese ?
    A dokle si ti stigla sa Australijom? IELTS, viza...??

    E D I T: Eh da zaboravio sam, pa i ti si u polaganju IELTSa...
    Joooj teddy pa ti si se baš načekala tj. navozala... :(

    I meni je bilo superiška, mada nisam ni sumnjala da će biti drugačije...
    Lepo je sresti nekoga ko slično ili isto misli kao ja... ;)
    Pozdravčić od Hexy...;)


    Pa znas kako, ako budu kasnili kao i obicno to nece biti strasno. Jer na 20 sati i nije neko kasnjenje koliko oni obicno naprave od po 100tinak minuta... :)

    Jel se spremas za ispit 21.? Ja ucim, puna mi glava engleskog! Ja cu polagati u roku posle tebe...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top