eremita

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • МИ НЕДЕЉУ ПРАЗНУЈЕМО,
    НЕДЕЉА НАМ ДАН РАДОСТИ,
    ДАН ХРИСТОВОГ ВАСКРСЕЊА,
    ДАН ПОБЕДЕ И СВЕТЛОСТИ!

    ХРИСТОС ВАСКРСЕ!!!
    zato što sam rekao da su društveno opasna sekta, koja je mnoge odvela u smrt jer ne poštuju medicinu...:hahaha:
    ОСЛОБОДИМО СВОЈЕ СРПСТВО, СВЕТОСАВЉЕ, МАЈКУ СРБИЈУ И СВАКУ ДРУГУ СТОПУ ЗЕМЉЕ СРБИНОВЕ,

    ДА У ЗЕМЉИ СРБИЈИ ПОЧНУ ДА ВЛАДАЈУ ХРАБРИ, ЧЕСТИТИ, УМНИ И ДОБРОНАМЕРНИ СРБИ И СРПКИЊЕ и

    ДА СВЕТА ЗЕМЉА СРБИЈА ПОСТАНЕ И ОСТАНЕ ОНО ШТО ОД УВЕК БИ – АНЂЕОСКИ ЧИСТА НЕБЕСКОСТ КОЈУ СУ ВЕКОВИМ СТВАРАЛИ, МАЗИЛИ И ПАЗИЛИ
    ЈУНАЦИ. АНЂЕЛИ И СВЕЦИ ! А М И Н !


    Крстан Ђ. Ковјенић
    Нисам ја режимски модератор, к'о неки, ја сам опозиција бре, и навикла сам да се борим.
    Да си ти жив и здрав, много битака сам ја имала и као мод и као форумаш, док си ти тамо смрдео на сликарству, неке добијала, а неке губила, али рат ћу добити сигурно.

    ----------------------------------------------

    Због овог мог поста упућеног фикси, који је овај болид пријавио, јомини ме је казнио црвеним картоном и одузимањем модераторства. То сам проследила кото и затражила гашење налога.
    ни један "зилотски" форум не банује официјелце...али зато сваки официјелни банује ипх вернике...добро....читамо се...
    pa gde si ti prijatelju i brate!!!! Evo mene na Krstarici nakon vise od godinu dana pauze...
    Јесмо се усрећили....па да му пошаљемо поруку..да нешто начини...
    Ја сам им слао неке мејлове..управи...а они мени није истина кажу..има ...па реко који је...да ми је знати...изгледа да слабо ради посао!
    Ма Брате,све је дуре...него како да се изборимо на религији...за неког Православног мода?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top