M-M

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • :hvala: :mrgreen:

    a ne ostajem ni ja duzan... :D




    a normalno da si provela vikend na motoru...
    mislim: "m kao motor"... :ok: :mrgreen:

    a na pp nisam u stanju sada da odgovaram... :lol:
    pa, i sa ovim prevazilazim svoje mogucnosti...... :hahaha:
    haha... e, moze kafica! :mrgreen: ti vec znas kakvu volim! ;)

    a taman i nista ne spavam ovih dana....
    da izdrzim lepo do nedelje pa da se tada fino komiram i preskocim prokleto (pre)sudjeno finale i vasljivu mu ceremoniju.... :lol:
    nisam ni docekao da dodjem kuci da ih probam, iako sam bio u drustvu sto je znacilo manje onoga sto sam ocekivao da ce biti vrh... :lol:

    al eto... napravih kobnu gresku.. al nema veze- stapici su platili uzasnom smrcu... :hahaha:

    na pp odgovaram sutra.... kada budem vise svoj... :mrgreen:

    :cmok:
    eeeeeeee, da znas da imaju da se kupe stapici sa takovo eurokremom.... :D

    i, g0vno su... :lol: ne trudi se! :hahaha:
    AAAAA NA KRAJU SAM ZABORAVIOOO!!

    SRECAN RODJENDAAAAN! :D :zurka: :pivce: :vatromet: :rodjendan: :pivce: :pivce:

    Sve sto ti nesvesno rekoh unapred... vazi lepo bas sada kada (kako mi je i sudjeno) kasnim... :hahaha:
    Ma ni meni... :) Ali su mi se slike svidele... a ti uvek dajes slike iz prve ruke ;)
    haha.... sad ja moram ovako...

    ma gde da zavrsimo u suzama.... obozavanje federerovih ja samo sredstvo da se kvalitetnije vole nole i rafa... :mrgreen: .... samo mi uzivajmo! :mrgreen:
    pa dobro... ja nisam javnost. :P tu je i pp... :)

    i jes' me lako navuci...
    mnogo toga zadeluje zanimljivo...
    pa slobodno probaj i sa necim drugim... :mrgreen:

    (e, ovo mu dodje k'o neka vrsta slow chat-a... :lol:)
    fotka kazes? :mrgreen:

    sta cemo kad nestane tekstova? ... ne znam- moraces ti da mi smislis nesto... ipak- ti si me i navukla na tekstove... snadji se sad! :P :D
    :hahaha: hvaaalaaa! sve je bolje kako se blizi kraju... :lol:

    ovakve stvarcice me cak i vec raspolozenog dodatno uradoste.. prosto, osetim neku toplinu iznutra dok citajuci pronalazim istinu koja me usrecuje, u vise nego tragovima. :lol: :lol:

    na kraju krajeva, nije mi to dzabe "omiljena aktivnost"... :hahaha:

    p.s. sigurno je i sam rafael ponosan na tebe! :mrgreen:
    ovaj avatar je ukras? paaa.. hvaaalaa.... :lol:

    pa jes... i ja sam nocna... zivotinja... :D nocu je sve... nekakoo... zivije. :)

    al mi nije dovoljno par h da budem kao nov (bez 7-8, pre ili kasnije- nista :lol:)... a i pravo da ti kazem- nije mi bilo dovoljno ni pre 5 ni pre 10 ni pre 15 godina.... :lol:

    al svakako poz za tvoje lukusuzo-dopustajuce godine, iz drugih razloga (koje god da su). :mrgreen:

    a vis' kako se niko ne javlja za onaj tekst.. cute i citaju.. nema tu trte mrte! :hahaha:
    aaaaaa.... nema veze... i tvoj je profil urnisan pa mi lakse... :lol:

    ma necu ja da stavim tekst, posle meni da se zahvaljuju. al mislim da zasluzuju da ga vide. stvarno je extra! :)

    a ti... znas da je spavanje dobro za krv, i nista? nocobdises ovuda?! c c c... dobro odgojena... jos ti poljubac posaljem za to... c ccc...... :lol:
    ahahahahahahahah!
    eee, mnogo mi se svidja!!! BAS me lepo zasmeja!!TNX! :mrgreen:

    .....
    Nadal: Jes, jou da bes player in heestory. Let me win all six, haha.
    ......
    :hahaha: :hahaha: :hahaha:

    (kachi bre na tenis tamo! :mrgreen:)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top