maksifor

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • snasla sam se danas... kopirala... hvala u svakom sl. inace? s'a ima?
    u stvari sto ne dodjes kod nas na odmor jednom?
    da fino vidimo taj pirsing :mrgreen:
    (:
    marina, imas li mozda ovu reformisanu citanku za prvi, ako je kome nisi dala, posto u ovoj nasoj staroj za 4. nema neki andricev text a po novom to se radi u prvom, pa ako ti nije probl. da mi ili das da iskopiram ili da iscjepas iz nje [ako ne mislis kome davat' knjigu]....
    pfff kako spetljah... no sustina je bitna ;p
    ybg......mene izjebashe za more...........mozda tek sredinom avgusta


    kako ja uvek budem srecna kad dodjem na tvoj profil..........zbog slika
    Sara...drago mi je!!!!!!!!!'


    ma svi znaju taj kamp 10000000%......kod Marka & Nimfe(to su neki matorci shto drze)
    jedno pitanjce..............a kako cemo se mi prepoznati,

    a da,ti mozesh da vidish kako ja izgledam!znam........ja cu da trazim neshto iole slicno ovom divnom stvorenju na tvom avataru.....ili ma profilu........a ako me nema.................nashla sam ga!!!!!!!!!!!

    a verovatno ce me biti,nazalos'
    vazi,vazi.......samo da ja odem na more........a mi cemo do kotora najverovatnije ici,na ceo dan........pa ondak.......
    Alber Kami; :) I to ovim redosledom:

    - Stranac
    - Mit o Sizifu (filozofski esej,povezan sa prethodnim delom)
    - Kuga
    - Pobunjeni čovek

    U svakom slučaju,zanimljivo je. :)
    Hej :)
    Nema te nešto na forumu.

    Nego,setio sam se tvojih tema o smislu života,trenutno čitam nešto o tome,pa ako te interesuje da ti preporučim(ako nisi pročitala do sad) :mrgreen:

    Pozz,Luka
    :super::kalp:

    ma ja sebi na slici ne delujem starije..........a ni po postovima,al nem veze.............


    a ja ondak treba da mislim da si mushko?!:hahaha:
    pa dobro......fino.nishta evo me na zeppelinu......mal' pre bila upisala se.....i sad sam sva hepi!
    Kad dolazis u Bg tajno planiramo skup u Bg pa reko ako dolazis u toku ove ili sledece nedelje da se nadjemo!! Dolaze Stefan,Nadrealista,Najerovatnije Dragana,Sibil Vejn,mozda Kreptoman,mozda Blackmore i ja!! U stvari pitaj stefana on bi trebao da ima konacan spisak a angella ne moze ide na more a limun i oktobar su u RS mada ih nismo ni pitali!!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top