Guitar_Thrill

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ma lovi ortak karte, meni puca trenutno tuxxon za ac/dc, znam da cu otici, pa makar i **** nekoga na ulazu ili grebo jaja preko ograde :)
    brate nes mi verovati, cale me smara da gledam sa njim ramba... znaci ja sam u shocku... koji ***** neodo u vox da slusam jbni zblu... a ***, teska vremena, sitnina u djepu kadkad biva :(
    inatje, ja bi tog gazdu nabo na kolac i vozio ga kroz dallas naglavacke... jbte kaku opremu ima a nezna da svira... pa to je sakrilidzh! SAKRILIDZH!!! aj tel ju!
    kako ti? uzimas strata ovo ono? kaki su planovi?
    sta na msn neodgovaram? ne kontam te... nie mi nista izkocilo... a u nastavku posta -> ostatak posta...
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    SVIRAO SI FENDERA IZ PRAISTORIJE NA VOX AC30 I RICHI BLEKMUR STRATA!!! BRATEEEEEEEEEEE!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!
    a sada nastavak posta, 3deo -> e jesi frajer sve mi *****... priznajem... dodje mi sad prosto da te pipnem xD al ni skrimeru sam pao... eo keva me ozivljavala, kaze "ozivi se" ja se ozivim i tako...
    a stvarno nekontam odkud ta vrhunska, al pazi VVVRRRRHUUUNSKA oprema... sad mozes sretan da umres... eh zivote lutalice...
    checkiraj riff sto sam okacio na forum kekekeke bas je jebacki ;)
    ma bole tebe ***** ti piskis stojeci... ma bitno da je tu vjetnamka i endrix a j'bes kosu, uvek moze neka estetska 'irurgija, perik or samtin... tetrapak brate!
    Ma oke.,brzopletost.,,jel=).,neznam puno o tom statu.,znam da je skup ko kur**..,i znam da je tolko i dobar.,ista stvar i sa mojim basem..=)
    vidim nisi informiran o basevima,bas je precision.,=),.no problemos.,taj stat* je star do boli iz neke 72 je ja mislim,i kupljen u londonu..da dobar je uh..,
    Nema na čemu. :D
    Trenutno nigde... Nema se s' kim...
    Mada, verovatno ima nekoga... ali ja mlađe baš i ne poznajem najbolje...
    Da... Kada si na "položaju" moraš da se čuvaš... Hahaha :hahaha:
    Zezam se. z:D
    Inače eto... sada smo ozvaničili prijateljstvo. z:)
    Aaa pa bese to,davno,na temi o gitaristima,jel>?

    Nemam pojma,uglavnom,kad ti se svidja necije razmisljanje u postu,ili kad ti je simpatican,das reputaciju:lol:
    Nema neku specijalnu svrhu((;
    aaaa...nesto sam se zbunila:confused:

    e,pa ako se moj dragi kum smiluje da me povede sa sobom u zr na koji dan-eto mene:D....
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top