G

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • uh..ja imam super ideje...pogovotovo za tebe...ti si mi bas inspirantna:heart:...a i za mene:heart:...al "aj sad...ovde su neki pomalo konzervativni...mada mozda su se stvari promenile ...idem da vidim...:D
    evo recimo, koji stil se meni svidja....ti si plava...ako se dobro secam?smedjea...ako nisi nesto menjala...
    219043-128.jpg
    156286-128.jpg
    208958-128.jpg
    219042-128.jpg
    217478-128.jpg
    imam ja neke ideje za tvoj avatar...but is not for public:lol:kako je?puno pozdrava;):D
    skini molim te onu reklamu za lopove na temi sta kuvamo danas, zadnja strana

    mislim da je neprimerno da na porodicnoj temi gde negujemo prave vrednosti citamo kako je lepov u zatvor prosvercovao mob telefone i hranu kao u restoranu cime dokazuje svoju moc a pre nemoc....
    to nisu prave vrednosti, lopov je lopov i nije mu mesto na porodicnoj temi

    hvala
    И обе назначене теме су за брисање.
    Следећа твоја опомена: зашто пишем ћирилицом!
    Pa zanima me, da li je bilo dobre komunikacije, interesantnih tema, da li si stekla dosta prijatelja? Kakvi su utisci kad su oni u pitanju? A zašto sebe nazivaš gazdaricom? Ako nije tajna:)
    Gazdarice,uf ovo gazdarice mi bas i nezvuci...odmah se osetih kao podstanar,samo fali jos i kiriju da pocnem da placam...necem takav pocetak,jel moze ovako...hej curice,devojcice,devojko,zeno bre(a ti se sad nadji tu negde u pomenutom zenskom rodu)...gde mi je meni moja tema,CcccC...postavim svoju prvu temu"Bolje sponzorusa nego zagorusa!? i vidim da je nigde nevidim a cak sam i naocare stavio ali nevredi...nemami me u tami,pardon...nema mi teme...pa posto racunam da ti bolje vidis od mene,mislim da ces je negde pronaci cak i ako postenom nalazacu nesledi nagrada,verujem da si skromna i da ce ti biti dovoljno jedno HVALA(naravno,veliko,vidis da sam ga napisao velikim slovima).Dobro necu vise da te davim jer mozda te udavim a treba da trazis ono to sto ja nisam nasao!E da,jos samo pozdrav i nista vise i ovo je bilo previse :)
    neobicno mi bez tvog avatara...ja se navikla da ga vidim, nekako ide uz tebe
    hvala na obrisanoj temi :D
    nisam bas puno svojatao ali ga Cro riba pretera sa provokacijama

    svako dobro :D
    Hey gazdarice, nemoj mi zameriti, samo sam hteo da pitam koliko se obično čeka za aktiviranje prve tri poruke novog korisnika... pošto žarko želim da se što pre uključim u neke rasprave...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top