livija

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • bitno da sam ja nabacila nov avatar i da mogu da spamujem ovde do mile volje :D
    blah.. niko nije online.. ne mogu da spavam.. sva sam na iglama..... neshto... sve mi je to sasha kriv.... muka mi je.. malo sam popila.... i za to je sasha kriv.. kakav losh uticaj..... a ja povodljiva... nishta moracu od sad sama o sebi da vodim rachuna.....
    jesi. prava šteta što propuštam taj trenutak, ondaK. meni bilo fino da se vozim sa tobom, uvek. kakve sve lepote bih mogao sada da obiđem sa tobom...
    znam.... samo sam ja nekako high lately... nemam pojma shta me vozi.... dobila sam neke nove plave lilule i u sedam sam tripova istovremeno..
    i ti? i ja se kraj tebe osećeam kao devojčica : )
    e, tako to ide, livijoO. kada si star eonima, 100 godina predstavlja tek tren.
    ali nisam propao, malo sam mahao krilcima - leteo po nekom drugom nebu.
    odsekli su granu, na kojoj sam odmarao ovde, pa mi sada nekako... nešto, kao ono... ma znaš : )
    la: "pa ti nisi nor".... : )
    +also -> kao da si u zemlju propao.... al da lepo je kad se ovako sretnemo.... jednom u 100 godina.... to me nekako podmladi uvek..... : )
    laka konverzacija, da... ali i odjeci sopstvenih bunara
    lepo je ponovo oslušnuti tvoj, la usurpadora : )

    pozdravi i tebi
    e pa tek sad sam videla da si obrisao poruku stvarno sramota... rekla sam ti da cju ja popraviti greshku.. zaista nije bilo potrebe za tako drastichnim merama... sad mi automatski opada popularnos'....
    e nemo' se zanosish Q.. nek sam ja i to prelezhala.... ima da klackam dok dodjemo do chestitki..
    pazi molim te shto se neko prekrstio.. sad ja u pasulj da gledam ko je..... gnja....
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top