Mesmer

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • hvala na postu....na zalost vidis da nemam nekih sagovornika...malo ko to 'razume'...hvala sto ne vodim monolog,jer sagovornika -nema...pozzz
    cao...Otvorih na kultnim temama- TAJNU,pa dodji napisi jedan dobar 'REDAK'.. ne plasis se valjda 'ravnicarskog 'klana' njih sam sredio 'frekvencijom'..ili su u tvolim mislima dominatne misli ANKSIOZNOSTI,od 'sveta' forumasa'...Nista ne brini JA te cuvam..ajd da vidimo jesi 'pbedio 'NAZOVI STRAH'...CEKAM TE...:think:
    neka je on ziv i zdrav, nemam ja nista protiv ortodoksnih vernika, pa i ja sam sto kazu zapadnjaci, ortodoks, tj. pravoslavac...zbog toga ne moram da idem u crkvu, zar ne? A tajna radi ok, ne brini..znas sta kazu vernici, nedokucivi su putevi gospodnji...ili sto rece moja baba ko zna zasto je to dobro
    he...tebe napustio zakon privlacnosti-naleteo si na 'ortodoksnog' vernika...Valheru je po tom pitanju malo dete za njega...mora da su ti misli zbrkane pa TAJNA..slabo 'radi....
    nema potrebe za izvinjenjem... a sto se tice manjka sagovornika o temi, e, tu te 150% razumem...
    Morao bih da ti se izvinim...otkada sam kupio knjigu TAJNA,i gledao film,procitao brdo knjiga o KF imam malo 'sagovornika'...Kako si ti bio'okidac' za ovo..sad me malo 'trpi'....Ali 'verovatno' se nisi u mom zivotu pojavio 'slucajno'...Rece zakon-ENERGIJE-SVEMIRA..pozzz
    pa, nisam znao sta da ti kazem, iskreno..? Onaj crtez sa matematickim jednacinama sto si sad obrisao, je baziran na Einstein -ovoj teoriji relativiteta (E=mc2), al moras da razumes da ja jos uvek nisam odbranio doktorsku disertaciju iz kvantne fizike...:think::roll:
    Cao...Kako sve vise 'ulazim u svet kvantne- fizike,naidjoh na jedan 'naucni' fenomen Svetlostne formule,odnosno do paradoksa da ukoliko nesto zelimo i to radimo sa 'visih' frekvencija- beta ,javlja se 'paradoks' nulte' efektne formule da se frekvencija,tada ponistava jer je'visoka'' vec da zeljene efeke mozemo postici sa nizih frekvencija,alfa i teta,koje znamo da se postizu u alfa- rem fazi, a teteta u meditativnoj..Posto u oba stanja gotovo nije moguce slati mozdane frekfetne poruke,pogotovo u meditativnoj,da li podsvest moze da 'pomogne' i da li je ova 'formula' tacna...Kad najdes vremena posalji KOMENTAR..
    Cuti,moj muz je i zapoceo sve ovo kuckanje,nisam ja imala vremena ali kako je vreme odmicaloooo.... hvala na savetima uvek dobro dodju!!!!
    ja ja teljesen igazad van,soooooooooooooook közöm van hozzájuk...kérdezz ha valami érdekel pp-n
    Hvala ti puno.Pa licimo izgleda ,samo nismo jednojajicni vec malo razliciti blizanci,xa xa xa ,salim se malo. OK. Pozdrav. Dr Branka=Brankica J.
    Rado cu ti pokloniti POMIRITI SE SA SOBOM. Pisac je izuzetna licnost, mogu da kazem da smo prijatelji, po mom misljenju kapitalno delo na ovim prostorima. Knjiga koja je mene navela da se posvetim izucavanju duhovnosti, a i dalje je najsveobuhvatnija ( ono sto ja znam ) iz ove oblasti. Ne znam da ima u el. obliku. Imam jedan deo skeniran ( slao je prijatelju na Kipar ). Ali obimna je- treba da stoji u polici ( kad se malo bolje uppoznamo daces mi adresu).
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top