M

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ma ne pravim bas toliko paniku oko toga uglavnom, npr odem neki pregled il to, ja budem miran 10-ak dana u glavi i ne razmisljam toliko i ne pravim paniku, malo se iskljucim..Onda me uhvati opet par dana ovako da se opterecujem tim..Cak mi se cini da bas ovih dana cak i malo vise imam poigravanje misica..trza mi i na vratu i glavi sad...Videcu, sve zavisi dal mi noga bude pravila vecih problema ili ne..Svakako hvala puno :)
    razumem vas, zato ste i vise nego zreli za psihijatra. sve sto govorite, govori u prilog zdravstvene anksioznosti. Ne mogu vam pomoci, sem sto vam mogu besomucno ponavljati da morate otici kod psihijatra :))
    A u 2.5 meseca radio sam 3 emng... I sad valjda bi do sad pokazalo da ima nesto...A mene malo nervoza hvata sto nmg da se posvetim drugim stvarima jer mislim da ce neka slabost sve veca biti i da ce emng to tek pokazati za npr 2,3 meseca...Nmg da se opustim oko toga nikako.
    Pa znam, nego imam neki osecaj da sve teze idem, oslonim se nekad na desnu nogu i koleno klecne samo il drhti noga kao da je nesigurna..A mogu na primer da idem na peti i na prstima na desnoj nozi...Magnetnu ne znam dal da radim jer sam pre toga radio CT i ne verujem da ima nista...
    Leva i desna noga uopste ne moraju da budu istog nalaza, a da oba nalaza budu uredna. Mozda ste opteretili neki misic u ledjima kad ste cepali drva. U svakom slucaju neuroloski pregled standardni, MRI glave, mada mislim da se tu nece nista naci ali da biste umirili anksioznost. Posle toga, zna se- psihijatar :
    Eto vidite da su drugaciji rezultati kod desne noge al da je aktivnost normalna...Sad ja ostalo to ne razumem nista.
    Pa evo bas sam pisao tamo, sad malo vise ramljem na desnu nogu a ne znam od cega...Ne znam da li da je ostecenje neurona il tako nesto emng vec to pokazao.. Il da li je do prsljenova i kicme. Videcu da sto pre uradim bar magnetnu rezonancu kicme. Bio sam na 3 emng, ovaj zadnji kod Ane Nikolic i tu pise s1..l4,5..i to samo u vezi toga.
    A kod koga doktora ste bili? I u cemu mislite da gresi ova doktorka jer meni izgledalo kao da zna sta radi...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top