W.A.S.P.

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • f050.gif
    Gde si, buduća legendo !!! Neki novi momenti, a ? say no more...say no more...a, a, say no more...
    Kad dosad nisi banovan nećeš ni sad biti.
    Ima li te i ovde ... ili samo na FB ?
    Ni ja naravno, to radim tek kad onaj moj treba da dodje s posla da mi ne bi kenyao :lol:
    E videla sam već ovo, baš bezveze. A što bi tebe banovali, kome si se zamerio?
    Нисам ја режимски модератор, к'о неки, ја сам опозиција бре, и навикла сам да се борим.
    Да си ти жив и здрав, много битака сам ја имала и као мод и као форумаш, док си ти тамо смрдео на сликарству, неке добијала, а неке губила, али рат ћу добити сигурно.

    ----------------------------------------------

    Због овог мог поста упућеног фикси, који је овај болид пријавио, јомини ме је казнио црвеним картоном и одузимањем модераторства. То сам проследила кото и затражила гашење налога.
    Ej, pa nema ništa, i dalje je sve isto.
    Na teren neću više, nisam u toj grani posla a ne znam za Bg, ovaj vikend idem u Sd, a posle, ko zna, ali javiću se. :)
    Idem da spim! :kiss: :bye:
    hey ti? tuJ li si? :P
    imam neke novosti u profilu, i jedno albumče, pa kad te ne bude mrzelo, svrati da pogledaš :cool:
    pozz
    Nisam videla tvoju prvu poruku, samo onu drugu sa smajlijem koji plače, pa sam mislila da si nešto tužan...
    pozzzz i
    CMOK
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top