-Lust

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Uno je drevna igra kartama, u kojoj je cilj da pobedi osoba koja je za pobedu najviše napaćena, da bi ostali sačuvali živu glavu. Ukoliko je dotična osoba pod dejstvom alkohola, mogu stradati i drugi delovi tela. :lol:
    Špil je u boji. Cilj je da se rešim svih karata u ruci. Ja, na primer, bacim kartu broj 1, žute boje, ti moraš da baciš ili kartu žute boje, ili kartu pod brojem jedan.

    I tako igramo. Samo što postoje razne začkoljice. Od karata koje služe da ometaju redovan tok partije, do mogućnosti da baciš kartu koja je identična bačenoj iako nije tvoj red, pa do temperamenata određenih ljudi i sklonosti da varaju itd. :D

    Sad mi je palo na pamet, ti znaš verovatno bolje od mene, jer igraš te forumaške igrice - jel ima na forumu nekih igrica u kojoj članovi igraju u dvoje? Mogli bi nas dvoje, kad se nađemo nekad u isto vreme na forumu, da igramo tako neke igre. Šta kažeš? :)
    Evo, baš sam bio pre neki dan sa nekom ekipom, isprobao sam trik sa glasom, ali nije uspeo. Igrali uno, i ja pokušao da smirim situaciju, ali oni su bili pripiti. :mrgreen:
    Pa sam tu pripitost probao da iskoristim protiv njih. Taktika. :lol:
    Ali nije uspelo, igraju bolje. Odnosno duže.

    Konačno nekom da ozbiljnost bude osveženje, drago mi je da čujem. :D

    Da, pa bitno je to na koji su način čudni. Neka osoba može da bude čudna pa da to bude deo šarma, neke osobe umeju da budu jezive, ali opet, to je sve u očima posmatrača.
    Neka, ti si čudna u pozitivnom smislu. :)

    Uff, stara duša u mladom, seksi telu, neodoljiva kombinacija :per:
    U pravu si, tako sebe vidim, kao i ti. Ja imam dosta stariju sestru, pa sam navikao da stvari gledam iz malo drugačijeg ugla.
    Zato smo se i našli. Jesi čudna i neozbiljna, ali imaš tu zrelost u sebi. Malo je takvih ljudi.

    Nadam se samo da nisi bila pod uticajem ilegalnih sredstava dok si buljila u tu tačku. :mrgreen:
    Dobro došla nazad! :cmok:

    Možeš da pišeš o čemu god hoćeš. Ako hoćeš da odgovoriš na moje poruke, slobodno. Ako hoćeš nešto drugo, slobodno. Tvoja pisanija uvek prijaju. :heart:
    Pa i moja ruka oko tvog struka? :per:

    Tako sam i zamišljao. :mrgreen:
    Zvuči seksi. :per:
    Volim ženski glas, jako mi je bitan.

    Imam dubok, grub glas. Dosta je jak, ali se ne derem dok pričam.
    Volim da stvorim neku atmosferu pa pričam tiše, a onda se ljudi deru - Ne čujem te ništa?! E onda se ja proderem, i samo vidim kako im se zenice naglo rašire. :lol:

    Za sad se niko nije žalio na moj ubod. :per:
    Jeste, energični ljudi su retkost, i treba ih čuvati u svojoj blizini.
    Evo, meni nikada nije dosadila komunikacija sa tobom.

    Ja se valjda vezujem za čudne ljude jer ne mogu sa normalnom osobom, jednostavno me previše smara ta neka dosadna sigurnost koja ih prati.
    Volim kad su ljudi kreativni, čudni, drugačiji.

    To, upravo, znaš kakva si - suštinska stvar.

    Nadam se da nisam bio previše ozbiljan, znam da umem da budem. Jbg, navika.
    Koji ti više prijaju, mlađi ili stariji?
    Ne znam, ja samom sebi delujem kao da sam došao iz prošlosti, niti imam razmišljanje niti interesovanje kao ovi moji.
    Ali da ne ispadnem narcis, podrazumeva se da to ima dobre i loše stvari.
    A najviše sam sa mojom generacijom, bar trenutno, takve su okolnosti. Ali već sam napisao, sa generacijom '95. mi deluje da nešto nije u redu.

    Hehe...
    Voleo bih da vidim kako izgleda kad buljiš u jednu tačku. :mrgreen:

    To što ne možeš da zamisliš mi deluje kao indirektan poziv na konsultacije sa dr Van Halenom, radi pojašnjenja. :per:
    Mada realno, meni sve deluje kao takav poziv. :mrgreen:
    Naravno, sve je to normalno.

    Ima ljudi koji više vole da im se kaže u lice, talo da, zavisi, od osobe do osobe.

    Bitno je samo da imaš to u sebi da si svesna u nekim trenucima da dolazi do izražaja onaj deo ličnosti koji ne želiš da pokažeš i da se suzdržiš.
    No ti si ionako flegma, znači već si to naučila. A ako i prsneš, jbg, ne možemo stalno biti normalni.

    Samo prihvati sebe i ceni sebe i zbog toga što znaš da poludiš. Bar nisi apatična i ravnodušna. :)

    Naravno, uvek uz tebe. :heart:
    A za isplatu ćemo se naknadno dogovoriti. :per:
    Primljeno k znanju!

    A jbg, to ti je sistematsko masivno informisanje o glupostima da se slomi želja za promenom. Biće kolektivnih promena, ali tek nakon individualnih.
    Jbt, još ću na kraju da počnem da zvučim ko guru. :mrgreen:

    Ovo mi je dobro - samo treba vežbati zadatke. :mrgreen:
    Radije bih na vojni poligon. :lol:

    A kod prava ti je najbitnije da se svaki dan lešiš od učenja.:mrgreen:
    Ko kaže suprotno, laže. :)

    Jeste, slušao sam neke klinke šta pričaju, ono nije normalno. Mada, mene to ništa ne može da začudi.
    Jelić se preziva. Vodi Dnevnik na Rts 1. Nismo baš jako slični, ali eto, ne mogu da nađem neku sličniju poznatu ličnost.
    Možda imam neke sličnosti sa prethodnim avatarom, kad već zamišljaš po avatarima.

    I ja isto zamišljam po avatarima one sa kojima pišem. Sem onih za koje znam kako izgledaju.

    A jbg, razumi me, morao sam bar da pokušam da te nagovorim. :mrgreen:
    Nije to ništa čudno, jer hvatam wi fi iz obližnjeg muzeja, tako da kakvo mesto, takav i internet. :mrgreen:
    A i mator je komp, preživeo je sve i svašta.

    Bilo samo na papiru. :mrgreen:
    Odnosno, na stolu. :per:

    Biću tvoj radijator. Seksi radijator. :per:
    U ovom momentu bi dobra pesma u pozadini bila Program tvog kompjutera. :mrgreen:

    Ja to na nedeljnoj bazi onako baš baš, a tako kao ti sam od drugih isključen uvek. :lol:
    Ma treba to čoveku, radi punjenja baterija. I to svakom.

    Jesi li čitala neku knjigu ili gledala film, seriju u poslednje vreme da ti je bilo interesantno? :)
    Ne brini se, kad ova klješta zgrabe, samo si moja! :per:

    Kad se setim tvoje slike, siguran sam da ti lepo stoji zelena jakna.
    Da, već dugo želim da te pitam, to još ne znam - kakav ti je glas?

    Ako i ispadnu, dobro znaš na čijem telu ću da ih nađem. :per:
    A što se žaoke tiče, moram da pazim, vrpolji se u tvojoj blizini. :per:
    Naročito kad je otpor tako primamljiv. :per:

    Jao da, znam taj osećaj kad tvoja energija zavisi od tuđe.
    Skoro sam prestao da se družim sa jednom osobom koja je energetski vampir, ne znam šta mi bi da toliko dugo održim kontakt sa njom.

    Valjda zato što sam iz nekog razloga čitav život meta takvih ljudi. Koliko god da želim i tražim nešto drugo, stalno sam okružen osobama teške energije.

    Samo opušteno, mlada si, uživaj u trenutku. Ima vremena za sazrevanje.
    Evo, iz dopisivanja sa tobom mogu da zaključim da si zrela osoba, malo opičena, ali pozitivno, i zrela. :mrgreen:

    Stavi u potpis Kifla sa jogurtom. :mrgreen:
    Pa to. Nekako imam osećaj da je kod tešenja suština da druga osoba oseti da nije sama, da je neko uz nju. Jer kad te neko teši, nisi sam u mogućnosti da sagledaš situaciju objektivno, pa ne možeš da u tom momentu da razumeš situaciju. Tad ti je više potrebna empatija nego savet, po meni.

    A ti ne ulepšavaš stvari, što nekom prija nekom ne prija. Kome ne prija, jbg.

    Pa dobro, nije to ništa loše, ako se ti osećaš ugroženo, a inače si flegma. To su zaslužili ti što te napadaju.

    Što te branim, jbg, budući advokat daj Bože. :mrgreen:

    Da, verujem da si kao i ja jedva dočekala da ljudi naše godište postanu barem toliko razumni da možeš da ih otkačiš neobraćanjem, a ne da se klinački sa njima natežeš.
    Inače, dobro je savladavati se, ali je najbitnije imati dobar ventil. Tako da, ako hoćeš nekog da napičiš, slobodno.
    Samo nemoj da to budem ja. :mrgreen:

    Šta radiš kada smoriš samu sebe? :)

    Da, šteta što nema perverznih smajlija. Zamisli smajli poza 69. :mrgreen:
    Kako ih brišeš? Šta klikneš?

    Nije loše da se čovek bar malo s vremena na vreme informiše šta se dešava u politici njegove zemlje.
    Ja, na primer, nekad gledam skupštinu, ali iz amatersko-pravnog ugla. Zanima me koji se zakoni donose, koji su argumenti za i protiv donošenja nekog zakona, što se može čuti, kad se skrene pažnja sa demagogije.

    Jao blago tebi, kolikih si muka bila pošteđena. Imam teoriju da su svi oni koji imaju dara za matematiku bili dobri ljudi u prošlom životu, pa ih Bog nagradio.:mrgreen:
    Ja i matematika smo na ratnoj nozi. Ne volim ja nju, ne voli ona mene.

    Ili seksualno, da cela generacija nauči da delje šta treba da delje, a ne daske. :mrgreen:
    Uključio se! Nakon 48. restartovanja! Toooo!

    Može, opustoši moje telo kao bojno polje, ratnice. :per:

    Hahaha, Murdoc i ja smo braća blizanci u duši, ali nismo i fizički braća blizanci fizički. :mrgreen:
    Ne znam sa kojom poznatom ličnošću da se uporedim da bi me lakše zamislila...
    Možda, ali ovo je baš možda, onaj Vladimir, čini mi se da se tako zove, što vodi dnevnik na RTS-u. Imamo neke sličnosti.
    A za tebe znam kako izgledaš. Hoće li biti na pdf-u nekih tvojih novijih izdanja? :mrgreen:

    Ma nisi, daj šta ti je.
    Pišem ti ovo dok za sad 17. put restartujem kompjuter.
    Još piše na engleskom da se Windows isključio zbog zaštite mojih foldera i fajlova. Pa da sam Pentagon ne bi imao ovakvu zaštitu. :lol:

    Vidim da su ti se određeni talenti ispoljili već u najranijoj mladosti. :lol:

    I šta je bilo na kraju sa to dvoje iz tvog razreda? Jel' se obistinila tvoja vizija? :lol:

    Samo pazi da se ne istopiš, imam visoku telesnu temperaturu. :mrgreen:

    Generalno je tako.
    Ali cena te moje smirenosti je ta da s vremena na vreme moram da se osamim, da se regenerišem. Jako su mi potrebni mir i tišina, ili da u miru slušam neku psiho muziku čisto da se malo pročistim, nakon toga sam kao nov.
    A i inače mi je najveća želja u komunikaciji da imam smirujuće dejstvo po ljude.
    Imaš li slične seanse sa samom sobom?

    Drži se Lust, aktiviraj Ovna u sebi! :)
    I treba tako da zamišljaš, ne želim ni ja da te delim. :per:

    Šta ti je uzrečica - ko čeka ili seksi demon? :lol:
    Mada moram da priznam da mi dobro stoji ova zelena jakna i kapa. :mrgreen:

    Inače, razlog zašto ne gledam pravo je zato što je pored mene u Agatinoj kafani prošla jedna seksi kiflica pa je odmeravam. :per:

    Čekala si demona, sad ti je došla žaoka, da te vidim, egzorcisto! :per:
    Treba da ratuju. Volim da slomim otpor. :per:

    Jeste, to su ti parazitski odnosi, jedna strana daje a druga crpi energiju. Ne može to tako, ni u kakvom odnosu. Kakav bi to bio odnos kad je samo energija jedne osobe u vazduhu? Nikakav.
    I inače, dobro je poređenje, jer dok ti ulažeš energiju, oni najčešće ostavljaju svoje đubre.

    Nadam se da ja neću doći u poziciju da ti pružam manje nego ti meni.
    Dobra je to lekcija.
    Ja ne znam šta sam naučio ove godine. Još se preispitujem, puno toga se izdogađalo, treba mi malo vremena.

    Počela sa kiflom i jogurtom, završila na S&M.
    Voleo bih da sam bio deo tog razvojnog perioda. :per:

    Daj sve od sebe, pokaži sve što znaš i nauči ono što ne znaš. :per:
    Šta im govoriš kada ih tešiš?

    U kom smislu si gruba?

    E isto. Ali ja baš idem u ekstrem. Jer sam imao situacije da ljude sa kojima sam do juče pričao ispalim u smislu da prođem pored njih, ne pogledam ih, ne kažem im više nikad ništa.
    Ako me pitaju zašto sam ljut, pogledam ih duboko u oči i negiram bilo šta, smireno. I samo nastavim po svome.

    Isti smo, nezainteresovani.

    Šta osoba treba da ima da te zadrži za sebe?

    Uff, mene ljudi teško oduševljavaju, pogotovo mojih godina.

    :cmok:
    Što nema smajli poljubac u usta?! :per:
    Haha, o Bože, na šta ovo liči. :lol:
    Razlog je taj što kad pritisnem pošalji poruku, ne reaguje, dok ga ne pritisnem treći, četvrti put, i tad pošalje dve poruke.
    Ma nije, gde odmah u crnu hroniku. :lol:

    Razlog je taj što je ona pacijent koju je mrzela cela škola.
    Postoji velika mogućnost da je problem bio u pripadnosti različitim strankama.

    A ipak dobro radiš. Da li si prirodni talenat za matematiku?

    On je seko flašu, a? :lol:
    Boli te uvo, meni je to tehničko bilo s.ranje.

    Kad bi latinoamerikanke bile u mojoj blizini, stavio bih sombrero, ali ispod gitare. :per:
    Inače, pišem preko telefona sa sporim internetom, zato sam ti poslao dve iste poruke, a treću sam postavio na svom zidu. Šta li će biti do kraja? :think:
    U svakom slučaju, ova poruka je poziv na moj profil, gde ćeš, uz pomoć posta, još dublje biti upoznata sa mojom poremećenom psihom. :per:
    Inače, pišem preko telefona sa sporim internetom, zato sam ti poslao dve iste poruke, a treću sam postavio na svom zidu. Šta li će biti do kraja? :think:
    U svakom slučaju, ova poruka je poziv na moj profil, gde ćeš, uz pomoć posta, još dublje biti upoznata sa mojom poremećenom psihom. :per:
    Da ne bi počela da crtaš na zadacima neke sumnjive oblike alarmantnih dužina. :mrgreen:

    E super je što lepo greješ, hladno mi je uveče u krevetu. :per:

    Eto, sa mnom ne bi brinula da li bi se svađali, odmah ti kažem ne bi. :)
    Možemo ozbiljno da pričamo, možemo da se zahebavamo, da ćutimo, da :per:, ali teško da bi se svađali.
    Samo mi reci koji su znakovi da počinješ da ludiš i šifre da se smiriš i mirna Bačka. :mrgreen:

    Evo još nečeg - uplatio sam pare u četvrtak, prijava počela u nedelju, a danas mi legle pare.
    Srećom, prijavio sam u željenom terminu.

    Zbog čega suzu?
    Da ne bi počela da crtaš na zadacima neke sumnjive oblike alarmantnih dužina. :mrgreen:

    E super je što lepo greješ, hladno mi je uveče u krevetu. :per:

    Eto, sa mnom ne bi brinula da li bi se svađali, odmah ti kažem ne bi. :)
    Možemo ozbiljno da pričamo, možemo da se zahebavamo, da ćutimo, da :per:, ali teško da bi se svađali.
    Samo mi reci koji su znakovi da počinješ da ludiš i šifre da se smiriš i mirna Bačka. :mrgreen:

    Evo još nečeg - uplatio sam pare u četvrtak, prijava počela u nedelju, a danas mi legle pare.
    Srećom, prijavio sam u željenom terminu.

    Zbog čega suzu?
    One oči i telo definitvno zadovoljavaju visoke kriterijume.:mrgreen:

    Volim i crnu i belu, naravno čokoladu. :mrgreen:

    Čekam te, dok se povlačim u svoju mračnu, škorpionsku jazbinu, da živim sa svojim demonima, dok nas tvoja vatra ne počasti. :zloca: :per:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top