smokva

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • e bejbe da ti dopričam sad se setih
    ranije mu je nik bio kurcika...sto posto znaš veselo mlado momče
    ima još al to kad se setim :lol:
    Mozda se petljam gdje mi nije mjesto, al ti si jedna divna zena, pa sam stoga rijesila da ti ovo napisem.
    Ne znam, da li su tvojoj mami snimili kuk, butnu kost, koljeno i skocni zglob.
    Sve to su morali da joj urade i da joj ugrade kateter.Kad su joj stavljali gips nisu vodili racuna o fizioloskom polozaju koljena.Noga ne smije da bude u pravom polozaju, nego u blago savijenom.Zato je i boli koljeno, a mozda ima i povredu od pada.
    Mora radit vjezbe disanja da ne bi dobila upalu pluca.Tu vitamini malo pomazu.
    Mora neki fizioterapeut sa iskustvom da vam pokaze kako da je okrecete.( ne doktor fizijatar, oni znaju samo terapiju da prepisu).
    Ako moze da podnese operaciju nagovorite je na operaciju.
    Samo tako ce stat na noge, iako ce trebat i tu puno vremena i fizikalne terapije.
    To sa gipsom ne pije vodu, ako je kuk u pitanju.
    Lazu vas i mazu.
    Хвала, драго ми је да ти се допала. Познајем им нарав, па знам када ће да крене акција. Али то је само игра. Спавају заједно. :)
    Па тај се коментар не односи на тебе, смокво! :D Али добро, слажем се да није умесно писати такве инсинуације на поруке других корисника, те сам обрисао проблематичну поруку. Једва се повезасмо, мада видим да не пишеш целом абецедом, па је можда и то разлог! :mrgreen:
    Добро, реци бар на кога мислиш, јер из твојих порука, и стања на теми, уопште не капирам на кога се односи? :D А не постоји никакав фазон пријављивања, пријава се шаље кад год нешто сматраш да није у реду, ако је негде поједено више слова, ти можеш да пошаљеш пријаву да се то среди. Пријаве нису кривичне. :lol: Тако да, не бој се стиснути трокутић, јер он за то служи... да се стисне. ;) Тако да, отиђи још једном тамо, пошаљи једну пријаву, и ја ћу то да средим... а тебе неће нико да дира. :hvala:
    Здраво, хајде ако ти није проблем, пријави поруке које сматраш проблематичним. На последњим страницама, осим пар поновљених не видим такве, а нема смисла да листам уназад тражећи... пошто до сада нико већ није реаговао. Хајде, па средим. ;)
    Hahaha, našla si kog ćeš da pitaš, ispisnicu svoju :lol: a sad ozbiljno nisam je videla nigde jer da jesam verovatno bih se setila jer je veoma upečatljiva scena!
    Mislim da je uslov da nije bila na takmičenju, nisam je videla na temama, prepoznajem njuškicu slatku, raznežila me scena
    Стави цвикероне, хахаха, фотке шаљеш мени на ПП.
    Поздрав !!!
    Da ne trolujem temu :lol:
    Meni nije bilo strašno, ako bude radila u dečjoj bolnici, dobije lepo bensedinčić da popije, da se opusti, sam zahvat nije uopšte strašan, samo moraš da miruješ, igla se oseti ali više kao neprijatnost nego bilo šta drugo. Moj savet je da svakako ne gleda dok joj to rade, jer tu umeju žene da se uspaniče.
    Više me je smorilo svo ono mirovanje posle, što nisam nigde išla za godišnji, i čekanje rezultata, e to je bio užas, nadam se da imaju vezu pošto se rezultati inače čekaju 6-8 nedelja :roll:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top