-Lust

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • mada sam imao sreću da me ne spopadaju profesori ludaci. Što te nije volela?

    Znam da napravim picu, da napravim pirinač sa mlekom. Specijalnost mi je palenta sa mlekom- ne znam da li je voliš, uglavnom je ljudi ne vole, ali je super pravim, bude prelepa. Tačno se peni kad je mešam.

    Voleo bih da naučim dobro da kuvam.

    A što se tiče Vodolije - jao, to je duga priča. Jako jednostavna, a jako komplikovana u isto vreme.
    Razumem te zbog duple poruke, jer mi je dugo trebalo da iskucam jer sam svoju morao da korigujem zbog 1000 karaktera. I ja ću sad duplu.

    I sam Oliver Mandić je bio jedan od najboljih klasičnih pijanista, no doživeo je zasićenje, pa je prešao u zabavnu. Ljudi uglavnom se zasite klasike, jer ograničava. Ja bih u zabavnu.

    Znam špagete da napravim. Mogli bi koju da podelimo? :per:

    Ma ima ih svakakvih
    Majku mu, kliknem na ovo Pregledaj diskusiju pa ti pišem.

    Mada dobro, kad neko otvori profil da vidi kako zayebavam profesore. :mrgreen:

    Šta najviše voliš da jedeš? Jel' voliš da kuvaš? :)

    Već bi se mi usaglasili. :per:

    Ništa nije odgovorila, nije bila u stanju. U stvari, mislim da mi je rekla "Ne znam kako da ti odgovorim". Eto šta je Škorpija, zbunio sam profesorku psihologije. :lol:

    Znaš kako - imam radnu naviku. Dođe vreme kad mi malo popusti mozak (iskreno, jedno vreme zbog jedne Vodolije)
    onda se malo pogubim, ali dođem sebi.

    Ja volim sporo da učim, da razmišljam o materiji i da je razumem, ali ima je puno, pa je tako detaljno preći često teško, a i uvek sam bio lenj da ponavljam.

    Mislim da će sad ići bolje.

    Ne interesuje me toliko pravo, mada mi je ok, ali bih želeo da od prava dobro živim. Mene interesuje muzika, i to jako, onako škorpionski. Ali od toga nema leba.

    Da ima, trudio bih se da budem novi Oliver Mandić. :mrgreen:
    Meni je omiljeni izgovor u srednjoj bio ručak. Znaš, moram da ručam, pa se to protegne na sat vremena. :D I sad mi običaj da dugo i sporo jedem, mada sam počeo to da menjam.

    Takmiče se, imaju izazove, dobro i maštovito slikaju. Ali jbg, moraš da učiš. :D

    Kao što bi rekao moj profesor rekao, nemojte učiti noću, tad se rade neke druge stvari. :per:

    Jutarnji sam tip, volim da ujutro završim svoje obaveze. Em mi je tad koncentracija bolja, em ću kasnije imati vremena za zabavu.
    Evo, crkla mi sijalica u sobi, radnje ne rade, ne moram da učim... (izvlačim se :D)

    Zato gledam na tv-u neke likove što tetoviraju.

    Jesi li večernji tip? Ja nikad ne bih mogao da učim noću.
    Dobro je, stigla ti je, ja mislio da sam samo okačio poruku na svoj zid, i da ti je nisam poslao. :D

    Vidiš šta pravni fakultet uradi od čoveka :mrgreen:
    U skladu sa pravilnikom Van Halena 1995, članom 69 (:per:), stavom 8, zbog krivičnog dela posećivanja pdf-a Igre bez granica, izričem Vam kaznu pod hitnog pojavljivanja na pdf Astrologija.

    U slučaju nepoštovanja sankcije, šaljem Vas u 9. krug pakla i novčanom kaznom od 666 666 666 666 666 666 666 666 evra.
    Ma zyb se,dobra je ona,ne znam šta bi bez nje,slučajnost ju je dovela ovde :mrgreen:
    Iskreno nemam predstavu,možda istoriju,međunarnodne odnose,farmaciju...tek trebam da vidim :lol:
    Dolazim kroz 3 nedelje u Pančevo,to je blizu,tamo ćemo imati utakmicu ;)
    Ti onda nisi normalna,vidim ;)
    A znam,to je ono selo ispod Zemuna :lol:
    Ne znam,mislim da ima neki opsesivno-kompulsivni poremecaj koji se okrece oko mn ;)
    Uskoro cemo se mozda upoznati,ako upisem fax tamo ;)
    Ma jedna gimnazijalka,idemo zajedno u skolu,iskreno,mislim da zeli da me ubije? :eek:
    A da,iz kojeg si ono mesta? :)
    Znm da si jednom spomenula,ali ne mogu da se setim :/
    Pazi,bilo je,ali ko ti je dao ime? :rumenko:
    A i vidiš kako se odmah javila,inače se ne bi nikada javila :lol:
    Oprostićeš mi? :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top