Z

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Formular samo istampas sa sajta.
    Prevod me je izasao oko 9000 din. Ja sam imala dve diplome i dva dodatka diplomi,jer imam i specijalisticke zavrsene. Ja sam to radila u Zemunu, u Hercegovackoj ulici. Slala sam im skenirana dokumenta mailom i posle sam samo otisla da podignem i platim.
    Imam fb, mozes da me nadjes pod Zora Klasnja.
    Cujemo se.
    A formular ima na sajtu? Samo da ga otstampam?
    Koliko te je izasao prevod kod sudskog tumaca? Da znam otprilike.. hvala ti puno za pomoc, mnogo mi znaci!
    Sutra cu to da odradim..
    Imas li mozda fb, pa da mozemo tamo da se cujemo, lakse mi nego na ovome..
    Prvo otvoris profil i dobijes reference broj i taj broj pises i na formular i na kovertu. Oni ne salju kovertu. Ne moras odmah da placas, mozes i kad ti dokumenta stignu tamo. Saljes diplomu i dodatak diplomi,prevedes kod sudskog tumaca i tako saljes, nista ne overavas. Kad ti prevedu dobijes dva primerka, jedan posaljes,drugi sacuvas.
    Slobodno pitaj sta god ti treba.
    Jaoo, sjajno!! :)
    A sad moram malo da te smaram! Prvo da se ulogujem na WES, da uplatim to sto treba, pa onda salju oni koverat?
    A kazi mi, treba mi diploma iiz skole, dodatak diplome? Kopije overene? Prevodi originalni?
    Kolega, lepe vesti. Jutros su mi poslali mail da su zavrsili evaluaciju diplome i priznaju je kao bachelor.
    Znaci dovoljno je da ti stave taj pecat na kovertu, ne mora na formular.
    Pozdrav i srecno!
    Navodno ima posla.. ja imam prijatelje tamo koji ce pokusati da mi srede job offer.. to je u principu i najbitniji papir..
    Cao,
    Mislim da tamo stoji da to mora skola da posalje, taj dodatak diplomi gde su ocene. A diplomu mozes ti i sam da posaljes.
    Ej, cao.. znas sta sam hteo da te pitam, ako znas mozda..
    Posto mi dolaze prijatelji iz Toronta, razmisljao sam da li postoji mogucnost da po njima posaljem kopije i prevode diplome.. pa da oni ponesu i licno dostave u WES..
    ako ne mora da ide preko skole..
    Hoce na koverat, ali ne onaj okrugli, vec samo obica pecat na kome pise naziv skole. Pricala sam skoro sa jednom zenom i kaze da nisam jedini slucaj, narocito u poslednjih mesec,dva. Ona smatra da je skola duzna da to uradi,ako nece da kontaktiram ministarstvo prosvete.
    Pa bas bezveze! Zasto su tako retardirani u nasoj skoli, kao da im je pecat od zlata.. :/
    A da li hoce da stave pecat na koverat?
    Ja spremam engleski za IELTS.. i razmisljam sta da radim za nostrifikaciju..
    Cao kolega. Poslali su mi poruku iz wes-a, kao razumeju moju zabrinutost,ali oni zahtevaju da se dokumenta posalju u zatvorenoj i pecatiranoj koverti. Za formular nisu nista rekli, mada sam ih pitala. Ja sam im jutros poslala ponovo,pa da vidim da li ce sad prihvatiti.
    Nece uopste da stave pecat na formular.
    Pitala sam ih da li im znaci da prevedem taj formular,ali su rekli da ne,jer to nije njihov formular. Nece da stavljaju pecat na formulare koje nije izdala njihova skola.
    Ne nostrifikujem iz srednje,rekli su da to nista ne znaci.
    Javljam ti kad mi se jave ovi iz wes-a.
    Nece uopste da stave pecat na taj formular?
    Nesto sam video da je neko prevodio taj formular na srpski i onda im dao da lupe pecat.. da li bi to znacilo.. ne znam ni ja sta cu..
    Dopisivala sam se sa jednom devojkom sa foruma,isto je zavrsila vzs, fizio smer i ona je slala u WES i verifikovali su joj diplomu.Ali ona nije imala ovih preoblema jer je zavrsila privatnu u Zemunu.
    Ne znam sta cu da radim.Poslacu opet mail ovima u WES,da vidim da li ce na kraju da pristanu da prime bez tog formulara.
    Nasa skola je stvarno katastrofa.Imaju neka pravila,koja mislim da niko nema.
    Pa, meni je plan da otvaram profil EE.. ali prvo hocu da polozim IELTS i nostrifikujem diplomu..
    Pa sam po forumu naleteo na informacije da medicinari Salju diplomu na nostrifikaciju u taj medical council of canada..
    Sad ne znam gde da saljem..
    Ti si se registrovala na wes-u i onda si dobila taj formular?
    Pa sta ces sad bez pecata?
    Ta nasa skola uvek bila komplikovana u tim administrativnim poslovima :)
    Htela sam da te pitam sta je Medical Council of Canada? Sta se radi preko njih? Hoces li ti otvarati profil za express entry?
    Pozdrav
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top