fidelcastro011

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Реалан живот ми одузима исувише времена. :lol:

    И ја нешто ређе улазим на форум.
    Бесплатни курсеви руског језика за студенте и незапослене.


    Детаљнију информацију прочитајте на

    http://www.russlovo.rs/

    Захваљујући донацији светски познатог Фонда РУССКИЙ МИР www.russkyimir.ru, у могућности смо да организујемо, бесплатне курсеве руског језика за студенте и незапослене.

    O нама

    Ми смо ту да нашим ученицима представимо руски језик у његовом пуном сјају, као савремени европски језик, практично примењив у многим сферама делатности, пре свега као пословни језик будућности.

    Особеност Центра"Ру'Слово" је да професори школовани у Русији, магистри и доктори, стварају програм који гарантује савремену и ефикасну едукацију прилагођену потребама полазника.

    Удружење „Ру-Слово“ Београд
    Можете проследити овај mail својим пријатељима и познаницима, који су заинтересовани за руски језик.


    проф. Марина Кнежевић
    Тотальный контроль 2011 г. Фильм Галины Царёвой
    В своем интервью Аарон Руссо вспоминает, что он задал как-то Рокфеллеру вопрос: «Вы обладаете всеми деньгами мира, которые вам нужны. Вы обладаете всей полнотой власти в мире, которая вам нужна. В чем смысл всего этого, какова конечная цель?» На это Рокфеллер ответил: «Наша конечная цель -- добиться того, чтобы все были чипированы. Чтобы контролировать все общество, чтобы банкиры и элита контролировали мир».
    Через чипизацию и контроль над материальной деятельностью человека путем введения УЭК мировое правительство хочет окончательно закабалить народы и сделать всех послушными рабами, готовыми к принятию единого правителя, грядущего в мир на 3,5 года перед кончиной мира. В фильме подробно объясняется техническая опасность введения УЭК и показан печальный опыт введения подобных штучек за границей. Конечно, всё идёт к отмене денег.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top