koca chemist

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • dobro jutro koco:)
    veruj mi sto puta sam požalila što sam završila faks
    idem od škole do škole,i svi mi pevaju istu pesmu nema dece, odeljenja su sve manja, ne znamo šta ćemo ni sa učiteljima koji već rade
    imam utisak da je danas bolje završiti 2 srednje škole nego fax(imaš veći izbor, a poslodavci ne vole previše školovane ljude, i to sam iskusila na sebi, jer mora veća plata, veći doprinos, za penziju i to...
    ma strašna vremena došla
    ipak se nadam da je to samo privremeno....

    Pa ako skidas sa google-a tj. googlujes ih :mrgreen:
    Imas tamo pre nego sto ih "skines" vide se brate dimenzije...
    Pa ako je ispod 640X480...a ti je "skines"...
    ha
    kamo lepe sreće da sam još na faxu :D
    davno sam završila učiteljski fax. al nema posla, nema dece, gase se odeljenja
    imam dvoje dece, još su relativno mali 3ipo i 5 ipo, pa na jesen kad ovaj stariji krene u zabavište videću nešto drugo sem učiteljskog posla....npr pranje sudova po restoranima:roll:
    al šta ću od nečeg se živeti mora

    koco srecice...danas sam dobila obavestenje od "nadleznog organa" da ne smemo da stavljamo slike vece od 640x480...:(
    Zato jer "gusimo" teme...:confused:
    A ako ne postujemo TO pravilo bicemo kaznjeni nekakvim negativnim poenima...:roll:
    Reko cisto da to podelim sa tobom "muzzu" moj da te ne banuju...:mrgreen:

    PS. Ne przim te > Istinu ti govorim...:cmok2:
    Jel bre svima delis poklone a meni nista ? :D
    Salim se, hvala ti za bonice i "paznju" :cmok2:
    Učili nismo, ali smo prepisali sve što treba za pismeni iz fizike u svesku, malo se upoznali sa gradivom da bi mogli sutra da učimo, jer večeras smo m-r-t-v-i... :)
    A vi? :mrgreen:
    da, sve je krenulo pogrešnim tokom od početka....šteta stvarno
    mogli smo da se zezamo....
    al kad nisu svi rapoloženi za šalu nego za podjeb....
    i bolje što si tražio, kad je već tako....
    jao ćuti ne pitaj
    ima svašta novo...oću da gledam selo gori i da forumašim u isto vreme a posle ide i beovizija
    jel ćeš ti da je gledaš?
    inače sa palića sam, imam dvoje dece koja tačno u pola osam:roll: moraju da spavaju ko švajcarski sat....
    al ajde tutnula sam ih sad nek spavaju, a ja ....živeo forum..
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top