MaCKO06

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Sta ti je to Risan?
    Pa zar ti ne rece bes da imas mnogo devojaka :mrgreen: Izgleda je opravdano ljubomorna.
    Ma super je na sastancima, bleja onako. Kao odlucujemo u sudbini zemlje i tako to :D
    Ma sad sam dosla sa opstinskog odbora i sastanka kordinantnog tima omladine :mrgreen: Sastancim bas puno :D. Oh pa bas mi je drago sto si me cekao, lepo od tebe :D.
    Sta ima kod tebe?
    ex ex ,,, ode ti daco :bye:
    ja nastavljam d akuliram i uzivam,, malo me hvata san sada ,, pffff- bas mi se prispalo,, zaspah jos malo :thumbdown:
    Ali mene vise zanima naucna karijera i politicka tako da ko zna :mrgreen:
    Npr neki premijer da budem ili ministar, tako nesto bi bilo ok za pocetak. No videcemo vec koji cu fax, a koje si ti god?
    pa ti rece da radis za dzabe lol.
    A ja idem jos u srednju skolu inace :mrgreen: Hmm mozda i ja da postanem pravnik ako se vec tako lako stice :D
    O cemu ti pricas uopste? Zaradio si to sve kao advokat ili si krao sta ? lol Ne kapiram te. Drago mi je da iams mnogo devojaka, ali rusis monogamiju i ides protiv Boga, tako da si dobio - vrednost kod mene., Posto sam ja pravi PAtriota.
    Pa nemoj da krades ni mi ne krademo. A cek kako to imas vise nego politicari materijalno ili 0,o?
    A pa ok je da radis da dzabe sta fali. Tako i svaki politicar prvo uvek radi za Dzabe ^^. Nije to lose da naucis posao i tako to! :).
    Opa pravo? Pa koliko znam to je kao profitabilno da budes advokat sta li? doduse mi smo prepuni advokata ekonomista i tako toga :mrgreen:
    Da stvarno me zanima politika ^^. Doduse i psihologija pa cu balansirati izmedju ta dva.
    Dragi nas ujko D.,
    hvala punooo punooooo na cestitkama za 8.Mart, bas slatko od tebe da si nas se setio! :zag:
    A sto se zdrav. stanja tice, nisam htela jos i ja da te opterecujem svojim boljkama, pored svega sto vec imas da svaris emotivno i zdravstveno, pa reko da sacekam da se kod mene sve razresi pa bih ti javila. I eto razresilo se! :D malo su mi nervi u ledjima otisli u persun, ali pijem lekice i sad sam opet mnogoooo bolje! :heart: ici cu na fizioterapije i bicu kao nekad, ali za to treba vremena... :aha:
    Martica mi je onako, 2 dana je sva bila fuj, ali evo danas je bolje, upravo spava, ja je okupala i nahranila pa spava ko meda! :mrgreen:
    CMOK!!! :zag:
    ma ovdje ima svakakvih,, a i u pravom zivotu ,, uh ,, prosto da ti se smuci ,,,isto draga treba da budes hrabra i ne toliko emotivna,, jer danas se ljudi iz zlobe slade sa tvojom tugom,, znam to iz iskustva,, tako da gore glavu !! a vjerujes li mi da je jedva cekam da zavrsim sa poslomi fakultetom da se vidim sa njim ,, to jedino lijepo i fino sto me moze oraspoloziti ,, inace danas mu je rodjendan :super: ,, spremila mu malo iznenadjenje ,, sinoc sam mu u ponoc cestital,, urucila jedan dio poklona, a danas drugi dio ,, xe xe xe ,, i mene ima kao naljepsi poklon :hahaha: ,, sta ce vise :klap: ,, !
    ej draga ,, ma nemoj da si tuzna ni zbog koga .. !! :rtfm: suze niko ne zasluzuje!!! pogledacu o cemu se radi :think: ,, u podrorici malo monotono i dosadno ,, rado bi mi prijao neki put ,, al' nemam vremena, od posla i fakulteta :thumbdown: al mi bas treba malo odmora,, smara me ova podgorica :thumbdown: ljubac :heart:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top