M

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Хвала Маре. Да није гадно и покварено било би смешно , како су се " забринули"!
    Пошло је, али они , ка Клинтоновка и Обама то још нису схватили, хахаха
    Хвала ти и велики поздрав !
    Хвала Маре . Имамо посла са потпуно бешчасним људима и то треба стално да нам је на уму
    Пуно поздрава!
    Хвала Маре. Знаш често се питам шта би од њих било да су били на нашем месту. Како би они издржали и преживели све деценије које смо ми под њима живели. Чини ми се да су доста слаб материјал, лако пуцају;)
    Благодарим Маре!
    Ма шта причали њихова прича је шупља и више не може да прође.
    Пуно поздрава!
    Хвала Маре. Баш ме занима да ли ће неко од њих да употреби било какав аргумент, сем вређана и општих места, да негира било шта од овога што сам написао.:hahaha:
    :hvala:

    С њима Маре мора стално да се изнова понавља све што се каже и што се зна:roll:
    :bye:
    Хвала Маре!
    Да ли се то мени чини или о овоме никоме није до разговора ?
    Још ће да испадне како је непоменик усрећавао Србе у својој држави.
    Хвала ти Маре. Сигуран сам да су и ови свесни тога , само неће да чују, јер тако могу и даље да сваљују кривицу за све на другога. Они су бесни јер су изотављени из данашњег учешћа у подели моћи.
    Хвала ти Маре, било како другачије њима не вреди одговарати.:bye:
    Поздрав Маре:ok: Без обзира на сву халабуку сви су они све више нервозни и то и показују;)
    Хвала Маре, изгледа да им тим кренуо у офанзиву, али јалову:p
    Хвала Маре, ова је фотографија са Кембриџа и уопште нисам сигуран да је из 1942. , али сами се намештају:D
    Маре, нељудскост и дрскост је превршила меру и нема смисла толерисати је.:hvala::bye:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top