MaCKO06

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Izvini malo sam se zeznula u smajliju mislila sam da je onaj sto se stidi...ovim putem se izvinjavam...veliki pozdrav ovoga puta bez smajlija
    Eh nemoj da se brines uopste ti oko mene i gledaj sebe dragi nas ujko D. :aha: ok sam, ja sam ti jos uvek u post porodjajnoj fazi koja traje 40 dana, toliko treba telu da se oporavi tako da ne brini, sve ce se sredi... LJUBIMO TE! :zag:
    :bye: Nismo se cule odavno .... sta ima kod tebe ....?
    ja evo na posao ,,, smaram se :thumbdown:
    i jedva cekam kuci da idem...
    nema kod mene nist aposebno novo,,, smor, svaki dan isti,, posao, fakultet i tako ...
    sto se nisi javila kada si dolazila ovamo :rtfm: ....
    a snalazim se onako,, pravo da ti kazem vreme gubim ovdje ,,, :thumbdown:
    :*
    Brankice,
    hvala na pomoci, ali mi reci kad nekome pisem poruku treba li da udjem u njegov profil ili mogu i sa mog profila da saljem?
    ova su ti sad zelena kao trava u prolece, (slova), al nemoj stavljati kao nebo, onda necu moci procitati, hehe
    ma sačlim se ja malo pa zato sam ja usarenio profil, ima i simbola prolece, ja PROLECNO DETE
    da to je Crni Nemacki Ovcar sad ima 7 meseci ovo je sa 6 dok je imao presladak je ali velik i krupan...pozzz
    Hvala ti puno... jeste, mnogo su slatki kad su mali...a Aska je cudo jedno...:)...
    Dobar ti dan mila...:),sta da radim sa slikama,salju ljudi a ja ne mogu njihove smanjiti :).Ma neka ih,sareniji je profil :D.Na patnji sam jer me je privuklo onako cisto profesionalna deformacija,da vidim o cemu se radi...dobro sam i smrznuto,kod mene je hladno nevidjeno,ali jos je zima,pa je valjda i normalno da je tako...tesim se.Sta mi ti radis i kako je Danilo dragi,je li nesto bolje? ljubim :zag::cmok2::bye:
    Branka: Kod nas sinoc bio haos tj Maki povracala u mlazevima, zacenila se i krenula gusiti... ja je cimnula, podigla na stranu, ali sam i dalje u soku, nit sam spavala a preplakah pola dana... :sad2: ljubimo te... :cmok:

    Danilo: Nadam se da si nam malo bolje, sorry sto ti juce nisam pisala, stvarno sam bila u frci... ali u kontaktu smo preko porukica ne brini... CMOK! :zag:
    Hvala , jesu , stvarno su slatki..samo smoki nije vise medju zivima :(:(:(
    mali slatkis je voleo da skita..neki skot ga je pregazio ispred nase kapije...bio je poseban mali macor...Retriverka je od komsinice, mada koliko vremena provodi u mom dvoristu kao da je moja..a najsladje je to sto se lepo slazu, a obe su zenke :):)
    :manikir:
    Hvala Vam na pozdravu i drago mi je da se javljate...nadam se da ste dobro? Da ,cule smo se i drago mi je zbog toga,jer se puno vise moze reci..i lakse i brze,nego pisati.Hvala Vam jos jednom i pozdravljam Vas uz zelje za laku i nadasve mirnu noc.:zag::bye:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top