tina_ns

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Tina on ima evo do danas 20 dana...u bolnici dok smo bili nije imao problem sa zapusenim nosom..a sad evo ga i slabo mi nesto spava sve po sat,sat i po...neznam sta mu je....Dobro jede podrigne i stavim ga da spava pre toga ocistim lepo nos ali eto njega kroz sat vremena opet budan....i ja nisam spavala dobro sinoc...a moram priznati i mene moj muz OPASNO nervira...ama nista da mi pomogne...
    Ja guram vaticu i to dosta duboko ali nema nista a on ponovo ne moze da dise...
    Jel kupas stefana svaki dan ili ne?
    Hvala Tina na savetu,ipak mislim da su grcevi u pitanju jer jadnicak sada ne moze ni da prdne izvija se dok spava a kad se probudi ja mu skinem pelenu i on tada ima stolicu...dajem mu cajic ne stalno ali dva puta dnevno ili po potrebi....dok mu ne bude bolje...
    Inace i sto se tice skoka u razvoju...primetila sam da kako smo usli u 3 nedelju on se vise ne budi na 4sati da bi sisao vec se sad budi na 2/2.5 sata sto mislim da je to u pitanju,dajem mu da sisa uvek kada trazi ali je toliko halapljiv da ponekad bljucka ne samo kroz usta nego i kroz nosic...pa mu posle bude dugo vreme zatvoren...dok ne stavim fizioloski rastvor...
    uf.....a tako ne voli kad mu se cisti nosic...cime ti cistis nosic stefanu...meni u bolnici rekose samo vaticom onako napravis kao cepic i fizioloski rastvor...?
    Cao Tina,
    samo jedno pitanje....mislim da dojis stefana,sta si uzimala od hrane da bi imao manje grceve...moj nikolica je poceo sa grcicima....jadan budi se u snu i vriska...dajem mu cajic i stavljam termofor ali ne pomaze puno....jos mu je i nosic zatvoren pa veoma tesko spava...

    Hvala puno i ljubi stefana od mene...
    hihihh, hvala, hvala , a i ja sam jednom davnoooo, davnooooo (prije skoro 17 mjeseci) bio mali:D, a sada sam veliki lopovčić:zaljubljena:
    Da nebude da ja samo tvog Stefana gledam:zaljubljena:, poslala sam
    ti zahtjev pa da možeš i ti mog Lazara da vidiš:cvet:
    Mila kako ti je sladak mali sve je lepsi i lepsi,pa kakve poze on nama pravi dusa mala,jooj prelepe okice ima..pravi dasa:heart:
    Mala Marta je bila danas na kontroli, dobila vakcinu, pregledali joj kukice kazu sve idealno - za mesec dana vec moze da se skine sirok povoj! :klap: taman kad krenu vrucine ona ce uzivati samo u pelenici... :aha: sad smo dugacki 60cm (porasli 2cm) i imamo 6,4kg (ugojili se 1,5kg) :zurka: kaze Dr. da super napreduje, da joj prija hrana, da je veoma sarmantna beba, licnost! :mrgreen: jedino sto baca malu senku na sve je njena koza... bio dermatolog i pogledao je, kaze da je ona veoma svetloputa, imace plavu kosu i plave okice a pokupila je i genetski na nekoga veoma osetljivu kozu... uvek cemo je morati paziti (sunce) i mackati i lickati, ali posto je devojcica hvala Bogu pa to se od njih i ocekuje :hahaha: ali sve u svemu sve super! :klap:
    Toliko od male Maki... :zag: :cao:
    Hmmm... kod mene su isto velike slike, treba mu duze vremena da ih stavi ali ih forum sam smanji :eek: :think: treba mu bas dugo da se uploaduju... :aha:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top