milica cobanica

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Razasule se zvijezde
    ko staklici na plavom plisu .
    Nema mjesecine
    moje im oci svjetlost
    odsjaj im necija dusa.
    Sve je ritam i sve pjeva
    dok zora ne virne iza brda
    poput lopova

    s36419864.jpg
    Хвала Милице девојчице, у питању је ПДФ Фотографија. Трудићу се да не оманем.
    Поздрављам те пууууууууууно:cmok::bye:
    Svratila sam danas u tvoj profil da ti posaljem "have a nice day" poruku i onda vidim da sam ja poslednja u tvojoj knjizi posetilaca, pa sad jos jedna poruka od mene...mozda ce biti previse.:D Ti ako mislis da je previse, ti obrisi;)
    1390585-480.jpg
    1390584-480.jpg

    Велики поздрав и хвала Милице:):hvala:
    Штета је што заправо овде на теми нема виш људи који учествују. Ми заправо немамо ништа ново немамо да кажемо једни другима, јер смо већ годинама рекли све што смо имали.Надам се само да има људи који читају, што се и види повремено када се јаве неки са репутацијом чији ни један пост никада нисам прочитао.
    :bye:
    ko je rekao da sam ja otvorio temu..sad to vise nije ni vazno, vazna je spoznaja da se forum sustinski ne razlikuje od drugih medija..kontrolisan je od strane rezima, a ta kontrola u ovom momentu prevazilazi sve do sada, izuzimajuci, naravno, Titovo doba..
    bas nadobudno, odgovoriti s linkom..ne radi se o pravilima za mene, i meni slicnim..pitanje je, da li postoje osnovna pravila pristojnosti za Vas, iz foruma..i bez brige, vise necu uznemiravati vase prevashotstvo..
    Malko sam neupucen, pa htjedoh uputiti jedno pitanjce..Ali, dobih odgovor, cim posjeti ovo mjesto.Dakle, forum ima svoju politicku orijentaciu.Ili je mozda bolje reci upute, dokle se smije ici i do kada.A znamo ko daje upute, a ko je, opet onaj, ko ih slusa.
    Па кад идеш на мора разна а ја не. :lol: Можда бих отишао једино на ледени океан.
    Сутра и неће бити много посла а и чувам "кредит" за пролеће и неко путовањце. Викенд и ћапим још на пример четвртак и петак и одем да ждерем прави гулаш и слушам неки хард кор у Budapest park. :lol:
    Навикло то да ја нисам никад болестан. Обично кажем да ми треба дан, два да се одморим, да ми се не ради, итд...ал, не могу често. И прође. :lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top