Хусар

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Најлепше хвала за репутацију.
    Изгледа да овде многима не прија када се говори о чињеницама, хехехехе
    Хвала Хусаре, мене је одушевила ова вест са Крима и Одесе

    ---.jpg

    :super::bye:
    Хвала, да ли је теби јасно како је ово могло да се догоди?
    Хвала лепо,
    Најстрашније је што је њихово јавно мњење с једне стране заправо потпуно незаинтересовано за политику, с друге стране им је познавање света врло скромно, да не кажем, да су дудуци, а и превише су дуго на јаслама CNN и осталих фабрика информација, да би ишта што им се сервира могли да доведу у питање. Наравно, то важи за онај огромни слој који је већина.
    >>Највећа будала није онај који не уме да чита, него онај који мисли да је све оно што прочита истина.<<
    Већ уобичајена слика и понашање:dash: власти. Педери могу, особе у црном и сви остали из тог буљука могу, само Срби не могу.
    Хвала, ми овде имамо посла са јако агресивном и активном групом који која од теме до теме спроводи свој антисрпски и наравно антируски виртуелни рат. То ће да траје до год буде трајала ова ЕУ атланска званична оријентација у Србији.
    Хвала!
    Ако се УН озбиљно не ревотмишу и ако се не њихово средише не премести из Њујорка оне ће постати дефинитивно прћија САД&ЕУ&НАТО, чак и формално.:evil:
    Мали Зенга изгледа мора да иде на консултације да би ми одговорио на пост:hahaha:
    Хвала ти!
    Хвала брате, ови су досадни ко тесне гаће.
    Него видели како ми хитрообрисаше одговор Блајбију на провокацију, хахаха?
    Њихог грех и одговорност су велики до неба , али би њихови наследници то да забашуре.:evil:
    Хвала ти!
    Ја не верујем да некакав обичан свет у Украјини који је прихватио пуч види НАТО у онако ружичастим бојама како су га лобисти описивали:whistling:
    Хвала ти Хусару, они само могу да кукакју и да једни друге храбре, а зима долази.
    Хвала ти.
    Ови провокаторски ликови не престају да бушкају, не може од њих да се нормално разговара:evil:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top