Zazi.

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • jojojojoj ....:hik::hik::hik:mamuran pozdrav......jojojojoj.....:zstidljivko::zstidljivko::zstidljivko:......baš retko konzumiram alkohol jer bilo šta da popijem, odma me ufati.....nekad je dovoljno i jedno pivo...no to je dobro jer zato ne mogu nikad da se previše obeznanim...a moj čovek kaže da treba češće da popijem, jer sam tada toliko dobrodušna i vesela....prevarili me mangupi juče...z:lol:sram ih bilo....

    medium_super.jpg
    aaaaaaaaa.....:idea::idea::idea:
    joj kako mene smaraju ti ljudi...koliko ja u suštini ne volim rasprave radi rasprava....koje je to enrgetsko vampirisanje i pražnjenje mentalnih kloaka...
    odo i ja u pakao zvani kujna, da se izborim sa legijama demona u obliku šerpi, lonaca, kazana i slično, a onda krećem da se bavim alhemijom spremanja večere - bunika sa lijanderom, uz gljive ludare
    jel si video kakvo brzinom nestade ''Pravilno pristupanje činu...'''? Ajd da tri puta pogađamo ko je to mogao da uradiz:)
    Svi misle da sam Lavica, al sam Strelica...al sam ranjiva i topla (dok se ne uskopistim) od Meseca u Ribama
    Mesečev sin...lepo....višestruki talenti....većina mojih omiljenih pisaca, muzičara i slikara su mesečeva deca...i prijatelja u reali....
    Dobio drugu ćerkicu, pa žena i ja spavamo na smenu... A zbog uslova kmečanja i svega što uz to ide ne mogu da se koncentrišem na nešto pametnije. z:lol: Uzi eferalgan, brzo deluje.
    e na konto posta za koji ne mogu da ti dam repku - stvarno bi ta osoba trebalo da se odmori jer takvu cenzuru i inkviziciju dugo ne videh- obrisa Kojin post u kafani jer se pesma zove Lucifer z:shock:
    Pa bar nije dosadno sa nama....imam to po ženskoj liniji - baba bila glavna, majka takođe, ćale drrkadžija ali papučić, muž tolerantan u granicama razumnog, tukla sam dečake po školi - branila devojačku čast, al sam prestala kad sam porasla :zcepanje:Sad samo dreknem a imam glasčinu, što bi rekli u Dini - Use the voice!!!
    Ali sam prema prijateljima srce i zlato....zato ih i imam puno i bez njih bi mi život bio strašan...
    Znaš šta mi je palo na pamet - zaintrigirana specifičnošću tvog nicka, pomislih da to ''KUJTIM'' nije možda skraćenica od ''kuj ti moj'', :zcepanje:ja sam jedna jezičava opajdara pa mi takve stvari spontano nadolaze:D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top