Waterfall

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • dakle ne morash mi verovati..ova viroza je krenula porsle subote...danas se osecam tako da bi mi bilo lakse da se polijem benzinom i zapalim...inace citam jednu temu iz 2007 godine..o Vukovaru...Misoni je postavio link i ja se naravno zacitala...i ne znam zasto to radim sebi ..ali citam
    mmmmm..ne mogu da kazem da mi ne prija...idem draga drugarice..loshe mi je grip me muci cele nedelje a danas sam radila lai bukvalno ceo dan..i sad mi je bash..ali bash loshe...uzivam da citam tvoje postove
    lepo spavaj
    heheheh..ja sam to malo htela da pokazem kako smo mi kulturni heheheh..pa kao ubedjena sam pa kao razocarana sam..a? kakva sam....sad se sama sebi divim kako se samokontrolishem heheheh
    Sve ste vi devojke/zene nesto dvosmislene, kada su te reputacije u pitanju...samo pricate o davanju :hahaha:

    moras malo i drugima da dajes :hahaha:, pa posle opet meni :lol:...i tako u krug :D
    Mis`m ako je zahtev... kada se nesto zahteva - end. E, ako je poziv... to je kao kod zahteva! :lol:
    Hvala na komplimentima za sliku:). Obozavam zimu, sneg i volim takve fotke.
    U cemu uzivam..U mnogo toga-u smehu,vremenu sa deckom, knjigama, muzici...netu, prijateljima..itd.
    Ti?
    Nisam mogao sinoć da ti odgovorim, jer nisam imao Internet sati... Kod nas je juče padala kiša ceo dan, bilo je nepodnošljivo, a danas je mnogo bolje, sija sunce... Imaš lepu sliku, baš je romantična, prava zimska idila... U čemu ti, inače, uživaš?
    Lepo je to što si u njegovom zagrljaju, samo tako nastavi. Ljubav je najvažnija u životu, jer zahvaljujući njoj ljudi dobro funkcionišu na svim poljima. Inače, šta ima u Beogradu?
    Ostavila si poruku na temu "Mislite li da je prva ljubav prava". Šta radiš? Kako si? Odakle si ti, ako nije tajna? Ja volim da se upoznajem, da se sprijateljim, da se dopisujem...
    Ćao! Zovem se Nino. Iz Inđije sam. Vidim ostavila si poruku ispod moje teme, pa eto da ti se javim i da te pozdravim.... Inače, kako si? Šta se radi?
    Haha... ovo mi se drugi put dešava... :))) da pomešam ljudima polove... :) izvini... ali, što ne naglasite vi sa čudnim nikovima koji ste rod :D eto, ja sam mogla i volela da stavim i soko... ali nisam ... :P
    Hvala tebi... podsetio si me na tu temu... :) toliko je izašla iz mog srca, drago mi je da neko primećuje toplinu koju sam oko nje htela da stvorim...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top