GnR GiRl

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • E pa ******* mićo,nema se novaca,štekam za neki strip :)
    Al uplatiču ovije dana

    Oh,kako je lepo vratiti se ođe
    Ma oni ce me ispaliti,rekla sam ti...to je da budem fina,da im kazem da dolazim,iako ne osekujm da se pojave,mada bi bilo lepo...ti dodjes kao i obicno ispred "duvalista" kad nama stignwe bus..to tvoj muz zna

    a koji ja ovo Q pisem ako smo pricale vec:confused:
    a jes kulj....a kako je slatka beba,probudi mi se materinski instinkt:hahaha:

    Hey you caught me in a coma
    And I don't think I wanna
    Ever come back to this... world again
    Kinda like it in a coma
    'Cause no one's ever gonna


    to su mi rekli zbog puza:plez:
    e znas kako mi je kulj ono sto ona beba radi jezikom.....ocu i ja to......to otvara razne nove mogucnosti;)

    ehhh,kad sledeci put?

    eda,reci milanu da su me proglasili za najperverzniju osobu u busu nasem sinoc,a kad sam to rekla rodjeku u kaficu sinoc(msm jutros)rekao je:pa to me ne cudi,to samo na tebe lici ludice.sto je ludi jovica(nord0potrvrdio:hahaha:
    pa jakna bila u garderobi:dash:jaaadan sara:rotf:

    ma ja volem da upoznavam razne ljudove;-)al oni su mi bar izgledom zanimljivi:rumenko:ako nisa drugo
    ma niko nije isao.....bila tamo naka raja sedela,nem pijma,a pred mene i kikija je dosla na pauzama tanja s neke 2drugarice(jednom plavom i jednom smedjom)a rakla je da ce ova dvojica(paja i filip)mozda doci na ono duvalo.....a nisu dosli......a ja napolje izasla bez jaknU......i smrzla se:brrrr::hahaha:
    jaooooo jedva cekam!!!!

    meni mozda rodjak dobije premestaj iz vojske(iz krusevca)u NS....pa cu da mu dolazim u posetu:klap:


    a ovu dvojicu izgrdi,jer sam se smrzavala napolju na pauzi,a oni nisu bili na "grejalici":hahaha:
    jao i ti meni bre....e pozdravi mi tanju i milana(iako me se on plasi:Dkaze da sam pono perverzna=)i sve koje ne poznajem;)i posalji mi sliku koju sam "narucila"
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top