N3M0N

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Vrlo retko.jesam na galaksiji forumu,ali ona je polumrtva.Radje procitam nesto,ili se vratim ponekoj knjizi.Recimo odlicna je
    knjiga Muldashova..Od koga smo postali..i tako,ali slazem se da nije dobro previse ulaziti u tu tematiku.Medjutim znanje koje
    posedujes,treba povremeno obnoviti,jer nazalost zaboravljamo...Ipak je to nesto sto ne poseduje,i ne razume svako..
    Pa covece zar ti neznas da sam ja slikar?Mislila sam da si to davno video na mom profilu..

    Nego,nedavno sam ponovo pocitala knigu Z.Sichina... Dvanaesta planeta.Bas covek mora da se zamisli.
    Jednostavno..zapela sam na parce gvozdja koje viri iz trotoara.:eek: pala, svom snagom udarila glavom,rasekla bradu
    i polomila vilicnu kost.:mrgreen:Eto nema mi skidanja zavoja do kraja januara..najmanje.

    2djxt10.jpg
    I ja sam jos na dva foruma..Alterativa forum i Ideja forum.Tako da svuda nadjem po nesto,da pisem..

    NG cekam kod kuce jer sam pre sedam dan pala i slomila vilicu,i sad sam sva u zavojima..:zcepanje:
    Nisam na teorijama,ne odgovara mi ni drustvo ni teme..ranije je bilo mnogo bolje..ne mogu sa neznalicama da se
    prepucavam.A ti? Gde pises?Pozdrav:bye:

    Ljubav Bogova...

    72dmaq.jpg
    E cao,moram da ti napisem koliko, su me naljutili ovi povrsni idioti koji tako ulete na temu cim vide sex,nemaju pojma o cemu se pise ,
    i ulete sa nekim beslovesnim komentarom, da te glava zaboli...da li je moguce da ima toliko mnogo budala...hajde lepo spavaj.:bye:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top