Mrs.Bi

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ima Če Gevara i Dnevnike iz Bolivije (izdavač je Evro Giunti), ali je Motociklista mnogo bolji, zanimljiviji, kao neki putopis.
    To su te godine. Možda opet jedno vreme zaboravimo :lol:
    Šalim se, podsetiću te ja :D

    U narednom bližem periodu u planu mi je da se nađem sa tobom i sa još dve drugarice :D
    Nema na čemu. Slobodno, kad ti se bude čitalo, reci. A takođe, ako bi čitala i neku drugu knjigu (bilo koju), mogu da ti dam na čitanje, nije problem. A razumem da hoćeš prvo da iščitaš to što imaš.:)
    Nema na cemu. Meni je to islo jer mi bilo zanimljivo da spremam i da probam stvari koje mi inace ne bi pale na pamet-po tim receptima u prilogu. Te neke dzidza bidze sa
    tunjevinom su super... jedina opasnost je da predje u dosadu...
    ja takodje volim da pisem al za sada nemam puno vremena ,inace sanjam o tome da kad deca porastu krenem sa pisanjem ili recimo ako nekad i ikad odem u penziju hehe...novinarstvo je divan posao nesto sto ja jako volim al eto sudbina me nije bacila na tu stranu na zalost...a revodioc ste sa kog jezika?sve u svemu imamo dosta slicnosti kroz profil vas koji sam onako samo usput pogledala...nadam se da cemo se druziti ovde ja sam ranije bila intenzivna tada je bila tema kafanica...gde su majke dolazile kad bebci zaspu da se relaksiraju i bas nam je bilo lepo sa mnogima sam se upoznala i to je nesto jako lepo...ja se raspisah...al bice prilike pa cemo pisati o svemu ne samo o dijeti :)srdacan pozdrav
    hvala na podrsci stvarno divne reci..niko ne trazi da mu neko drugi laska ja pogotovu ne posto nisam takav tip ja sam realna i sebe i sveta u kom zivim i ne treba drugi da mi kaze kakva sam ja i kakvo mi je okruzenje ali opet da bodrimo jedni druge je nekako ljudski da pomognemo kako god je to moguce..ja sam naucila da pomazem ljudima kako god je to moguce i moralno i materijalno koliko je u mojoj moci naravno...vidim da ste vi stariji ali to nema nikakve veze jos mnogo toga mogu da naucim od vas nisam ni ja bas vise tako mlada al dobro...malo sam bacila pogled na vas profil i vidim da volite da pisete eto otuda i lepe reci na mestu...
    O Bi, koliko te volim!
    A znaš li gde ima da se kupi? Je l to ono u ulju?Neki proizvodjač, preporuka?
    Ne mogu kroz reputaciju pa ću ovako. Nisam bila precizna, za Saramaga sam mislila na onu listu iz Gradske, ona vest koju si postavila:) Ja tako nekad imam u mislima šta treba da napišem, ali eto, dok pišem izgubi se nešto:) A pogledaću tamo na temi koju si napisala da vidim kakvi su komentari:)
    Vreme i nacin na koji zivimo,oskrnavio je sve......A šačica nas je koje to boli...Drugi grabe,otimaju,nemaju vremena za sentimentalnost...Kao sto kaze moj tata,koga vode emocije u startu je osudjen na propast...ali i pored toga,nije nas drugacije vaspitavao...
    Uzalud..najteze je pobediti sebe...valjda cu naučiti da zivim sa svim tim novinama ukoje mi se ne dopadaju..
    ...znam, znam, nisam ni ocekivala da svi vide....ja se nadam najboljem, a sta ce biti to ce vreme pokazati....
    ...ja sam to juce napisala na temi pohvali se...inace nisam pisala predhodnih dana nista, dok nisam predala dokumenta tamo....od prvog cu biti prijavljana, isla sam na neke obuke, idem od utorka opet 3 dana, a to je dobro jer je bas dosta komplikovan obracun raznoraznih varijacija na temu osiguranja, ljudi svasta zele, i omoguceno im je ali treba znati to izracunati kako valja...
    ....hvala draga, videcemo sta ce biti, ako "prezivim" ta dva meseca probnog rada....:)
    ...pa zar ti nisi u toku, od ponedeljka sam zaposlena zena, a do kad videcemo...pocinjem da radim u Wiener stedise osiguranju, na mestu zastupnika prodaje zivotnog osiguranja....imam fixnu platu + prevoz + nesto mi sumnjiv t.o., ali nije ni vazno....ako uspem da ispunim mesecni plan to ce biti super, ako ne
    nece me dugo drzati...pa sad videcemo....plan nije tako previsok koliko nas svet nema para, i nije edukovan u vezi zivotnog osiguranja...pritom mnogi su
    izvarani od nekih firmi pa se plase da se to ponovo ne desi....
    ..sve u svemu to je to draga...radno vreme flexibilno, ne moram da idem ako mi se ne ide, mogu da radim od kuce, mogu da idem tamo pa da budem koliko hocu....nista nije striktno....ma vazno da se krecem , da se izvucem iz kuce, i mozda ko zna u toku trazenja klijenata nadjem i neku drugi posao...sve je bolje od sedenja u 4 zida...:heart:
    ...sta cu za sad tako mora, dok ne uspem da prodam ovaj stan....nagomilalo mi se racuna i svega, drugo ostala sam bez para a ni one nemaju,
    ne mogu bre da sedim i cekam da one kupuju ovo ili ono zbog mene, i kad pojedem nesto uvek mislim bilo bi njima vise da nisam ja tu...i znam da
    se one ljute kad tako mislim, ali to je jace od mene sta cu....proci ce i ovo nista nije vecno, bar se nadam...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top