Dulord

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Evo da ti odgovorim posle 3 meseca.:D Poslednji trzaji kod mene. Sad su ispiti ali mi koci Corel koji mi treba za isti, pa da ne bih izludela, batalila to i kao dosla da vidim sta ima ovde. Ovde pustinja kao i obicno. Bas se mnogo izmenilo sve.:(
    Sto?:D pa dobro, ne znam, nisam bas o tome detaljno razmisljala ali kad bih zivela u kuci pustala bih ga unutra. A imao bi svoju kucicu napolju. U stanu nema sanse. Valjda :) Posto volim velike pse pa ne znam da li bi mi namestaj ostao citav kad protutnji. :D
    demoni me obuzeli i ne daju mi da se resim losih navika vidis ahahaha po deset dana prolazi i tek tad sednem za komp :D bruka i sramota :D
    ti pa zenu nemas...kupi si u dragstor...tu sigurno ima :lol:
    ma za alkoholizam ne treba poseban povod xD bar ne kod studenata :D
    ma nije pesimizam nego ne znam..hormoni valjda :D ali sa suncem sam sve bolje i bolje ^_^
    aaa pa dobar mobitel imas dobaaar..i lepo ti rekla baba :lol:
    jaooo to ucenje iliti anti - ucenje :D mukica..spremam mrtve javne finansije a mislim da mogu da predvidim ishod tog ispita :confused:
    ti sta radis ovih dana?
    vidis da mi ipak predstavlja problem iako se opirem da bude :zper: :lol:
    kako bre nema torta? kakav je to rodjendan bez slatkisa i torti :D
    da znas da je nedovoljno uzimanje alkohola i previse utapanje u realnost :lol:ali dobro prolazi me prolazi
    ici ces na ove svirke sto su sad potrpane po gradu? neki Evropa fest je sad 7. pa posle su E-play, Repetitor, cula sad da i kelti dolaze...
    ooo kakav mobilan imas sad? svi se bacaju pod modernu tehnologiju samo ja uzimam neke klasike :lol:
    hahahaha upala uva za ucenje...pravi opis stanja stvari :D :super:
    hahaha pa kolko sedim za komp ne znam kolko cu moci da se navikavam opet :D vracanje na stare navike :zper:
    e pa srecan rodjendan ti bio sa zakasnjenjem :maramica::vatromet::srecan:
    kako to da ovde imas net sad :D ili si otisao svom rodnom gradu?
    I ja treba da pocnem sa ucenjem...tj kao jesam pocela al slabo mi ide :(
    kod mene nema nista posebno da ti kazem pravo. Bila sam prehladjena jedan duzi period skoro 2 nedelje i evo jos se oporavljam kao. Gadno je kad je prolecna temperatura u sred zime :D a drugo ovako nis' posebno. Kod tebe neka velika novost jel postoji? :D kad vec ne znas sta je novo iz svakodnevice :D
    ja sam se totalno odvikla od krstarice lepo si reko hahahah :rumenko: :(
    kad si mi poslao poruku nisam imala kredit naravno :flert: a ovih dana sam i net menjala posto smo uzeli kablovsku pa sa njom i net i isplatljivije je tako..ali to je trajalo nekoliko dana i posle sam opet zaboravila da dodjem ovde :flert: sad vec predpostavljam da si u studentskom gradu :D
    sta radis inace sta ima? ako uspemo i ovde da se ispricamo posto u NIsu nikako ne uspemo da se vidimo O.o
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top