A

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • шта си сад смувала на овом новом налогу.
    немаш опцију пп... а хтедох да питам је л шта лекић делује.
    • Podržavam
    Reactions: Afroo
    A
    Afroo
    Čekaj probaću da ti objasnim
    L
    LikiLee
    тренутно обавештења раде, али се деси да оману. :lol:
    • Podržavam
    Reactions: Afroo
    A
    Afroo
    E pa onda je to druga stvar, to je i meni tako bilo pre, pa posle nikako nije radilo do sad....videćemo kako će biti ubuduće..
    Srećan Božić, sve najbolje!
    • Voli
    Reactions: Afroo
    A
    Afroo
    Hvala takođe, Srećan Božić, Hristos se rodi ❤️
    • Voli
    Reactions: Elle
    Elle
    Elle
    Vaistinu se rodi! Sve najlepše još jednom :D
    • Voli
    Reactions: Afroo
    Mora biti! Samopozitivno. Pomoliću se za tebe, lepa moja. :heart:
    Uživaj u praznicima sa svojim najdražima-
    Koliko godina ima unučica?
    Pitaj u apoteci kako se pije. Ja sam zaboravila, ali kao kroz maglu se sećam da sam pila sa rastvorenom šumećom tabletom vitamina C. I da sam posle leka, u roku od pola sata morala da jedem, inače je počinjalo strašno da mi se vrti u glavi, da se znojm i malaksavam. Tada sam prestala da pijem kafu, jer eutirox popijem, pa ne smem ništa da jedem ni pijem pola sata, pa onda popijem heferol, pa moram da jedem. Tako da kafu nisam imala gde da smestim, i sada će biti dve godine kako je uopšte ne pijem. :)
    Ma meni u pocetku ni mikrofon nije radio,odnosno samo sam mogla da kuckam poruke...sad nekad radi nekad ne...al ja retko kad treba da pricam s nekim preko vibera pa mi nije vazno...o kompu da ni ne pricam,tek tu mi ne treba :)
    Jbg.ja nisam mogla da podesim na apple IPad-u i na telefonu,jesenas...posle nisam ni pokusavala,vazno mi je da radi na fonu za komp me zabole nikad i ne pricam preko njega :lol:
    super je bilo,mnogo nas je bilo ovog puta pa je bilo i zaeb.ancije kolko volis
    a i pocrnela sam ko cunak :mrgreen:
    Srećan rođendan drugarice!!!! :rodjendan:
    Želim ti da budeš zdrava, srećna, vesela i da ti se ostvare sve tvoje želje!!!
    :kolac::cvet::poklon:
    ma znaš da ja idem na 2-3 teme, čitanje, kuvanje, dijeta, pa nisam videla. Ali nije važno da l sam ja videla, važno da to ispadne kako treba.
    Pa nisam u toku, ja ne idem na onu chat temu, a o tome nisi pisala na kuvanju ;). Želim ti da ti dobro krene (i nastavi se) i puno klijenata.
    ma jes, sta te briga... nemoj se nerviras... a i sto bi se ikom pravdala, tvoj zivot tvoja stvar
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top