Shibby MC

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Nemoj_Sve_Potrositi.Jpg



    evo ti ova lepojka, pomnoži je sa nekim brojem i eto ti kinte kolko hoćeš.... :mrgreen: :D

    ae evo još jedan ljubac :cmok2:
    maraka? :lol:
    ma daću ti 1000000 maraka.... :lol: te stare pare kao što su marke imam na tuce...eno ih kod dede u podrumu na selo skupljaju prašinu.. :lol:

    znači dogovoreno.... :D

    pa da nazdravimo onda...majstore može pivce? ae živeli :pivce: :D
    koliko tražiš? :)

    a za sprejeve i ta sranja obrati se čiča brki on ti mi dodje ekonomičan....dobar čiča ima cool radnju u mom gradu... :D
    aaa aha onda :)

    eh ne gleda se....to možda kod tebe a kod mene ne važi to.. :D
    šalim se... :mrgreen: ......nego kad si se već ponudio za poklon a on je zelen...deder ga prehfarbaj u crno :mrgreen: ae sprej u ruke, gas masku i na posao... :p :D
    Ma blejim...Odvikavam se od neta...A i nemam puno vremena....x|
    Sta ima kod tebe??? :)
    I meni je postalo sranje otkad se raspao humorbolje da nismo ni otvarali onaj pub Ja sad dolazim samo iz navike, a inace mi je zesci smor
    Ja pokusavam da se setim kako sm pre znao da ke.njam gluposti a sad ne umem....:lol:

    A smor je kad nema nikoga od stare ekipe na humoru...
    parni valjak sve jos mirise na nju imas link u temi da li prava ljubav postoji

    obozavam je:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena:

    :cao:
    Brate te pesme su jos iz 2006...oces da ti nadjem link ?
    Nemam...jos ga nema na net-u ima kao 4 pesme koje mogu da se nadju...a ostatak albuma jos nisu postavili...mamicu im...
    Imaju album "Platinam mixtape vol. 1"....imas da ga skines sa rapidshare-a...;)
    Mada oni imaju oko 7-8 dobrih pesama ovo ostalo ko da je samo da popune prostor...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top