zvonchica br.2

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Nije tesko,samo se treba snaci kad se ne pokazuje licno nego ovako,ali slatka muka veruj mi. :D:bye:
    Ljubavi,ovako sam izgledala dok nisam naucila,ali sam naucila pa ces i ti .Odoh sad malo da odmorim,pa kad se veceras sastanemo krecemo u akciju.Ljubim

    a8077de93794cb759abf8a5cu1.gif
    CaQ! srecice,i ti ces da ucis al od Vere,ha,namucices mi se kao i ona,pogledaj njen i Dusicin razgovor ja sam se smejao do besvesti sinoc,boze boze,..LJubio te ja. Idem na previjanje pa se pisemo veceras. D.
    Saznala sam kako,sutra popodne krecemo sa obukom,a ova je u cast naseg prijateljstva.za video jos nisam ali cu i to uskoro.ljubim
    Veeeeeeeeliiiiiki pozzzzzzzzzzz....Nista neobicno za danasnje vreme i ponasanje radnika. D. CaQ!
    Prihvatam ponudjenu ruku prijateljstva draga Zvoncice i saljem veliki pozdrav z:girl:.
    Imas divan nick i u skladu s njim avatar,predpostavljam da je Petar Pan tvoja omiljena bajka,.
    Ooo da da,ludo ih volim brate,...Zaljubljenik zivotinja,....Pa, tu je moja Odlika ljudskosti,...! Veruj mi. D.
    Pa da,zasto nebi bila i ti,...?! Nemoj prolaziti no,vazda ostavi traga. Hvala. Danulo
    Sto se ne oglasi kad si bila kod mene.....Kod mene su svakom putniku namerniku vrata sirom otvorena,izvoli opet.z:poz:z:dd: Daniloz;)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top