Sunny77

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hvala ti puno sunny :)
    bili smo bolesni na toj slici, jako bolesni, ali sada je bolje, mada potpuno iscrpljen

    puno pozdrava i cmok!
    ćao...mi se vratili,odmor je bio kratak ali sladak...ja obožavam sunce a i Gabriel,pa smo nas dvoje uživali,a mm je sunce već jaaaaaaaaaaaaaako dosadilo,on voli zimu....obilazili smo njegovu rodbinu kao i obično kada idemo tamo...naučim neke nove recepte,osunčam se,napunim baterije,prava uživancija....a juče sam već imala premijeru,tako da sam sad sva onako nikakva,umorna,jer je moj vrag ustao u pola 6 ujutru,i od tada smo na nogama...kiss
    na brzaka se javljam...nadam se da ste dobro..mi uživamo u lepom vremenu u Dubaiju do nedelje,pa se vraćamo kući...ljubac za vas...
    Caooo! Dobro sam, hvala, naidje neki los dan, ali nije ostalo jos puno, tako da se treba samo strpiti. :) Lepe su ti ove slike Splita...
    Cao! :cao: Samo da se javimo, jeli ovo tvoj beban, kako se zove? O, sad videh datum, pa on je vec veliki decak. :) Pozdrav za vas. :bye:
    Preko dana sam sama i uzivam :mrgreen: najzaaad imam komp, stan, velikiiii LCD TV u dnevnoj za sebe :klap: dok su moji tu zatvorena sam bukvalno u 1 sobu i to me je vec smaralo uzasnoooo :roll: :besna: a inace imamo spremacicu, koja nam je i dugogodisnji drug i kao deo porodice i ona je sa mnom ovih dana... ona radi od 13h do 21h ali pre i posle toga je sa mnom, tako da ne brini lepotice za nas, dobro smo! :aha: a i sta da mi pukne vodenjak?! :think: torba za porodiliste je spakovana, samo pozovem Taxi i odoh! :hahaha:
    Drago mi je da ste bolje, a valjda ce se i vreme uskoro srediti :aha:
    LJUBIMO VAS!!! :zag:
    Cudno sto meni ne stize report :eek: to me nervira... a kako ste nam vi?! :cmok: jel prosla bolest!? Moji su u Becu sad, cujem 1 stepen i sneg tamo :eek: brrr...
    Ehej pa ti si tu :cao: ja se sad spremam na spavanje da idem... CMOK! :cmok:

    P.S.: si dobila moju poruku?! :think: ja ti odgovorila na onu tvoju, ali nije mi stigao report! :eek:
    uffffffffffff,te boleštine,mrzim zimu...nadam se da ste sad već bolje,nikako maloj deci ne odgovara ovo blesavo vreme...Gabriel je super,bili smo u savetovalištu da primi MMR vakcinu i na merenju...ma ni zvuk nije izustio kada su ga uboli,bio je jako fin dečko,doktorka ga je hvalila na sav glas,kako lepo napreduje i sve to,a ja sam bila sva ponosna..ljubac za vas,i želimo vam lep vikend...
    Ehej evo i nas dve... :cao: malo sam iznervirana jer sam se stvarno nadala da mi je termin 7.2. kao sto su zakljucili po UZu, ali kaze Dr.Terzic da ipak ostanem pri starom da merim, znaci oko 20.2. kao termin jer Maki jeste krupna, ali ocigledno ima i na koga :roll: CTG je u redu, treba sledece nedelje opet da idem, kao i svake nedelje sad, jer sam u sustini u 37+1 danas... :dash: uh ovaj 9ti mesec je najgori, znaci dala bih jos 8 trudnoca do 8og meseca, samo bez ovog 9tog :aha: znaciiii ukratko receno sedim i cekam... :aha: pa kad ona odluci doci ce... :cao:
    slatkiši gde ste vi nestali,nema vas nešto?...kako ste?...ja sam u strašnoj jurnjavi,pa samo na kratko da priupitam je li sve okej? ljubac...
    Ehej dragi nasi :cao: nadam se da ste svi dobro :aha: evo nas dve smo ok, odmaramo, juce jurcala ceo dan! :roll: bila sam na UZu i termin mi je pomeren za 7.2. :klap: vec sam u 9tom mesecu i sad vec baaaas brojim dane!!! :cvet: :cmok: nema me vise toliko puno na forumu jer sam se preselila od Sveki iz Shabca natrag kod mojih u Bg, pa ovde ne stizem toliko da budem za kompom jer ga delim sa ocuhom :aha: u sustini je sve ok, karlica me boli i noge znaju da zabole, ali sam se ugojila samo 8kg, ne oticem, pritisak je ok, samo losije spavam, ne mogu da se namestim :besna:
    Nadam se da ste mi vi dobro... VELIKIIII CMOK od nasss... :cmok: :zag:
    Ljubav i zdravlje, radost i srecu,
    stavljam sve u jednu vrecu.
    Saljem hitno jer vrlo je bitno.
    Sve zelje tvoje i najlepsi san,
    neka ti donese Badnji Dan.

    SREĆAN BOŽIĆ!!!!!!!!!z:bv::poklon:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top