gost 237967

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Nad ženama, msm devojčicama, maloletnicama i to :lol:

    P. S. Ja kao jen žuti, jen crveni :manikir:
    Ma, ne samo sam navela njega kao potencijalnog nasilnika. Možda sam i sliku stavila. :rumenka:

    P. S. Ovo mi druga. Červena. :lol: Wtf? Ne kontam te opomene. Ti?
    Lažu dušmani. :lol: Samo sam istakla da je licemerno od onog malog štrokavca da otvara temu gde kritikuje nasilje, a na drugim temama zagovara to isto ebeno nasilje. Naravno to je izbrisano. :roll:
    ja sam zadovoljan. imao sam to i u prethodnom stanu isto na terasi. jedan moj drug ih ima na zidu od sobe spoljnom. kondenzacija nastaje zbog drugih stvari ako je lose uradjen spoljni zid. u sustini ako nemas izolaciju ovo ti zavrsava posao,bar privremeno dok se ne odradi spoljna izolacija.
    znachi nisam jedini frik :lol:
    slazem se,nishta posebno...mada krati mi chase dokolice
    al riknuo mi komp pa dok ne kupim nov zabavitje me ogranichene mogutjnosti lapa
    tako obichno i biva...ekranizacija ne biva uvek u korelaciji sa knjigom
    nekada manje,nekada vishe...pokvari utisak
    hbt treba dochekati...chak sam pocheo igrati igru prestola na fejsu :lol:
    hvala :D

    Трајко се завалија па вика на жену:
    - Стојано, дооди мори брзо овам', приоћало ми се да се онодимо... !
    - Само да турим воду на шпорет да се подгреје, ће мора да се плакнем малка.
    После дест минута , он па гу питаја:
    - Проврела ли је тај вода мори?
    - Јесте бе, јесте - вика она
    - Ееее, с'д мож у њу качамак да си скуваш...
    Da ne brinem da l' si sama? :) Ja hocu dumrem kako je dobro vreme,ceo vikend jedemo napolju,nisam ni kafu kuci skuvala :kafa: Sutra opet posao, e, smorih se...
    Pa,privedi nesto :lol: Ma,uterala me zima u kucu, dolazi mi se opet ,ali bre radim,uzese mi dusu, i ovo malo sto imam :lol: E, sada imas vremena,a ja kada dodjoh ti kuvas rucak :tiganj:
    Volim ovako... ponekad :lol:

    Ali u kolačima ne.

    Mada, kažem ti u tom kalorično testo izgledaju bre tako savršeno! :kolac: :rida:
    Videh post tamo na temi :zcepanje:

    Nem vremena sad da pišem.

    Čujemo se posle.

    Ljubim. :cmok: :heart:
    Hvala draga:zag:
    Hocu svakako, trebace malo vremena da steknem utisak o tome, zeli li nas svet da se osigura ili ne, imaju li svest o tome,
    i jesu li vec osigurani. Da otkrijem ko bi mi mogao biti ciljna grupa pa onda i da sotvarim neke rezultate. Bez nekog strateskog
    plana tesko da cu ista uspeti, a tu je i veliki procenat srece u svemu tome, na koga cu naleteti. :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top