doc.smash

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Искрено, не верујем да ћу је гледати. Гледам једну моју стару серију, остало ми је још 4 сезоне, таман када се заврше долази Ревенге, а након тога долазе испитни рокови. :mrgreen:
    Баш ми нешто чудно, када их је уписало као код нас. :mrgreen:
    Не мора да значи.. Мада се надам да је тако..
    Сада сам причао са другом, на ФТН-у крећу од понедељка, већ су добили и распоред часова, и све, а ми не знамо ни када крећемо..
    Како су ме изнервирали, не могу Ти описати, како људи могу бити тако алави на паре!!! :evil: :evil:
    Згурали су пријаву, полагање пријемног, објављивање листе, и упис, све у један дан!
    И још нису у стању да издају обавештење када крећемо, издали су за скоро све године, а нама, којима је скоро па најпотребније, ништа! :evil:
    Ови нису нормални.
    Додали су и трећи уписни рок.. :confused:
    А таман сам се обрадовао да ће нас бити мало..
    Шта све неће урадити да би навукли студенте..
    Видиш да нам се никако не да да се видимо. :evil:
    Да ли су Теби спомињали неке идентификационе картице?
    Ћерка од овог мајстора што нам реновира стан је такође уписала грађевину, отпочели причу, и каже он мени да она иде 15. септембра да дигне те идентификационе картице.. И каже да је њима на папиру писало да свако мора да има те картице, и да коштају око 600 динара, без тога се не могу пријављивати испити, нити ишта радити на факултету? :confused:
    И назовем ја факс, жена из студентске нема појма о тим картицама, а притом, када сам се уписивао је био тамо неки дечко који је стално говорио да се код њега израђују идентификационе картице, али нико није ишао? Сада ми ништа није јасно. :dontunderstand:
    Пошто си Ти нестао, морам да обришем слику. Ko зна ко може да види. :lol:
    Одох сада, куцкамо се касније. :bye:
    Јави да ли си погледао слику да је обришем. :rotf:
    Која математичарка делује симпа?
    Е морам Ти написати у ПП, нећем јавно. :rotf:
    Осећаћеш се повлашћено до треће године и статике, онда ћемо да видимо. :lol:
    Мада се искрено надам да тада нећем бити у нашој Србији. :aha:
    Ти и ја ћемо ваљда бити у истој групи, Твоје презиме почиње на С, моје на П, ту смо. :lol:
    Подељени смо у две групе, а у неким предметима и у три, анализирао сам већ прошлогодишњи распоред часова, за бруцоше.
    Такође сам запазио да је први колоквијум из математике положио један студент. Срећно нам било. :maramica: :lol:
    Ево, само због Тебе. :lol:
    Буди срећан, бар ћеш моћи да размислиш који ћеш да узмеш, ја сам отишао тамо, и када сам попунио индекс, она жена мене пита: "Хоћеш немачки или енглески?" А ја се сав збунио, знам да сам гледао на сајту да се то бира као изборни, и да не мораш узети ако не желиш, ту ми развили причу, док ми она није објаснила да сам све време гледао стари студијски програм.. :lol:
    А да могу вратити време узео бих немачки, не волем енглески.. Ем не волем, ем не знам.. :ljutko:
    Е драго ми је.. :)
    Само да Те још одговорим од хидротехнике. :rtfm: :lol:
    Али заиста Ти је много перспективније стамбено пројектовање..
    Ем што има пуно њих са завршеном хидротехником, ово је смер који се тек од ове године уводи, и представља мешавину и архитектуре и грађевине. :aha:
    Ти си полагао пријемни? :eek:
    Отишао да видим како је друг урадио, и тамо си и Ти?
    Или си само предао потврду са ВТШ-а, па су Те и тамо ставили? :lol:
    У сваком случају, биће нас укупно 67. :super:
    Ако на другој години остане пола од толико, бићемо срећни. :lol:
    Има да ставим за 10 година овде на форуму за занимање: полажем статику. :hahaha:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top