doc.smash

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ма кренуће, само се треба учити..
    Ја не бринем до 3. године.. А онда ако Бог да, једну годину напољу да дам, да избегнем ову нашу статику.
    Pogledacu sutra. :lol:
    A i da ne bude zabune, našao sam način na koji mogu zayebati sistem za budžet, ako građevinski ne krene planirano :mrgreen:
    Признају сигурно.. Њима само да се што више њих пријави, јер их је иовако пуно. :lol:
    Па Боже не мораш пријемни да полажеш опет! Признају са других факултета.
    Не не, данас је тек пријава.
    Само иди на ВТШ, тражи потврду о положеном пријемном, дођеш овде и упишеш се. :mrgreen:
    Јаооо лажеш ме? :смајликојипадаунесвест: Наравно да се слажем, наравно. :zskace:
    Хеботе, сада си ме подсетио да назовем друга да видим како је урадио.. :mrgreen:
    Само немој више да се сиграш са мојим живцима и предомишљаш, иначе.. :batina: :lol:
    Гледао сам то..
    Неко ће убити Емили? Што се мене тиче нека их Викторија све кокне, само она да преживи. :lol:
    Најјача сцена ми је била када је убила Хелен, и након тога се прерушила као она, ушла у аутомобил, и отишла њеној кући, и на крају нико од Иницијативе није схватио где је ова. :hahaha:
    Баш ми је било жао Падме, и Деклана..
    Битно је да је Викторија жива.. Без ње не би цела серија била иста.. :aha:
    Заборавио си на Нолана, како су му пребацили све.. :)
    Да, да, може. И само фета чипс грицкамо. ;)
    Да ли ја лоше мислим, или сам гледао три сезоне?
    Каква друга, завршио сам све.. Тужан сам јер нема више..
    Још пре 10-ак дана.. :(
    Завршио сам прву сезону, баш ми је жао што се тако завршило.. :roll:
    А сада одох да гледам још једну епизоду. :lol:
    А откуд Ти знаш да на њу нисам био већ навучен? :aha:
    Одгледао сам данас још једну епизоду, навукао си ме, али даље неће..
    Можеш ли Ти да отвориш?
    Неће да ми ради филмоловац, тачније ниједан сајт за гледање филмова, не знам шта је ово. :evil:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top