Mrs.Bi

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • novi sad nema mnogo toga, a sa tramvajem je štos što ga je bilo nekad jako davno, a sad ga obećavaju nadležni već 20 godina, a od svega smo dobili samo ovu fotošop sličicu. komentari su još i fini, finiji nego što sam očekivao.
    ona fotka s tramvajem u novom sadu je ispunjeno obećanje nadležnih - al samo u fotošopu. zubata šala, tako nekako. hvala za bone
    ..daaaaaa..jutros dosla:(
    ..bilo je divno, ali kratko...ima fotkica na fb pa kad budes stigla pogledaj :cmok:
    Pa ja sam tako nekako shvatila. :) Oćeš opet da mi pozajmiš? Ali sad da mi ne poklanjaš :zag:
    Upravo sam bila u biblioteci i tražila. Nemaju, ali imaju Kevina.
    Onda sam ja prsla, ne umem ni da pročitam šta ste pisale (a sve radim u žurbi).
    Elem, ja imam Svet posle rođendana, ako nisi čitala (ni to ne mogu da ispratim :( )
    Ljub :-*
    A baš me nasmeja što si se obradovala shvativši da imaš Svet posle rođendana :zcepanje:
    (nisam mogla da dajem repku, pa pišem ovde)
    ...pozzz..

    http://www.*************/convkey/993b/d91zq2e8n7y5vpafg.jpg
    98929062.jpg

    333jx.jpg

    97746437.jpg
    da slika je baš šarena, svidja mi se :)

    na ribama postoje raznorazni paraziti, nije to ništa novo, zato je uvek slobodno udri reš... :lol:
    a nije na odmet da je uvek prvo zamrzneš...

    a zašto nas truju u medijima to već ne znam, sigurno ima neku pozadinu :(
    već dugo nisam išao na pecanje, za crve sam samo načuo, ne obraćam mnogo pažnju šta pišu...
    verovatno ih ima, šta znam... ali vrelo ulje ili roštilj teško da crv može da preživi...
    Hvala. :) Počela sam, sviđa mi se, to je druga njegova u kojoj ove zime uživam. Prethodna je bila "Pripovijesti". :)
    Jeste, to je "Subota", tj. to je treci cin drame :D Ali srecan je kraj, odnosno nije pisano poradi tragedije, najveci tragicar je u stvari taj glavni siledzija koji ima Hantingtonovu bolest koja je genetska, neizlecina i uzrokuje na kraju potpunu degeneraciju mozga i nervnog sistema.
    Hvala Bi za recept, napravicu veceras neke izmene u ovoj pasteti koju sam pravila :D
    Ovaj tvoj recept mi je dao ideju sta da dodam.
    Napravila sm nesto, lepo je, ali tacno mi je nesto falilo.
    Senf i biber sigurno.
    Vazi :)
    Ako ne uspemo tada, onda ili posle 19., ili posle Nove godine.
    Meni je sada 19. slava, pa NG, pa Bozic...

    U svakom slucaju cemo se dogovoriti. Bas bih volela :)
    Znači Krema Koja Je Na Akciji, u tome je tajna :zcepanje:
    I ja imam suvu kož, koristila sam onu Nivea koja je navodno ekstrahidratantna, ali volim da menjam - mogla bih tu Lorealovu da probam sledeću.
    Znam da su geni najviše zaslužni i potajno se nadam da ću povući bar malo na očevu majku kada je o tome reč.
    Reci koje zelis, imam od KObena jedno 6, pa Ljosa,pa Lars Kepler... to je za sada,a da i Midlseks.
    Hvala Mrs Bi!
    Imamo neku povoljnu ponudu preko njih (Montesol) za Beč, pa se nećkamo jer nikada nismo ni mi ni neko nama poznat išli preko njih;)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top