gost 204907

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • ..evo necu ni ja, pa neka se "razrodimo" skroz, i to me briga, ne okrenu mesec dana ma kakvi mesec za godinu dva puta ne zovnu da pitaju kako sam
    jesam li ziva...nikad nisu okrenuli telefon da pitaju kako smo deca i ja dok smo zivele tamo u CG zajedno, niti sad zovu njih ni mene da pitaju za njih,
    nikad, ali nikad nisu pitali treba li nam jedan cvarak, a ne sta drugo....i sad kad njihovoj cerki/unuki treba stan u Bgd ajde kod mene, e pa vala nece,
    pa nema sanse....ja da kuvam tudjem detetu i da perem peglam, i da mislim sta moje jede i ima li sta..ma bezi, ono malo sto imam, ja skupljam pa
    pretvaram u eure i saljem njima kad god mogu, taman zivela na caju i hlebu...i to je samo moj problem,pa jeste, ali i ovo je samo njihov problem i kraj
    price....pa reci jesam li u pravu???
    zdravo Švecki detektore ! htela sam da te obavestim da je takmičenje mačaka,(jbg,nagrade nema)slikaj Tozu u krupnom planu,ja ću Milovinu :D slike se šilju do 22.6.
    a nisam skapirala gde sad izvuce te cikotice?
    jel to zbog onog,no mi ne odgovara...?
    :lol:
    jao ,pa cestitam bre,ja mislila auto,pa kao eno ga u toaletu :p
    cikotici su podgoricani
    jes ,a pare?da mi nije tate koji nas voda i placa,gledala bih skijanje na tv
    odoh da bobiju bacam stap napolju:bye:
    pa nista meni to sa bojama ne znaci,znam u stvari kakve su po tezini,nego jel onako imas dosta da se skijas,i;i se brzo spustis,pa dugo stojis u redu za zicaru? glupavo te pitam,al moji su razmazeni,samo bi se spustali i da to traje dugo,a muka im da se penju zicarom :)
    pa jeste li se skijali?jel valja tamo za ove moje tinejdzere koje dobro skijaju?jel to jedna zica,ili mozes da lutas kao na kopu?
    Pa ako ti je hladno,mogu radijator da ti poklonim :D Milovina je nasa mezimica,pravi haos po kuci .
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top