Zadovoljna domacica

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • pa ja bih u drusvu ovih mojih drugarica mogla da gledam i u zid,isto bi mi bilo super :)
    ..lichimo brat i ja i veliki sin i aleksej.. :)
    ..mm i cerka i jaksha su klonovi.. :lol:
    ..a sestru smo kupili na pijaci.. :P

    ..hvala na lepim rechima i srecan ti rodjendan sa zakashnjenjem.. :zag:
    hvala i ja sam bas zadovoljna kako mi je ispala.jos mi muz doneo neku kesu za slag,delili uz kupljeni c slag...nije losa...
    od kad dede spadaju u muskarce? :lol:
    videcemo kroz par godina kad postanemo babe,da cemo prestati da budemo zene:mrgreen:
    Čini mi se da niču, tek pre nedelju dana sam ih pogurala u čaše, možda preduboko , na dva, tri cm. A neko seme sam i direktno u zemlju. videću šta će biti od toga.
    ostali kazu da su torte dobre,ja inace ni ne volim torte i imam utisak da se sve brasno oseti.mislim da sam ti vec rekla,bela torta je 800 din,a sa cokoladom je 900.to pravi i prodaje mama od jedne devojcice iz razreda.castila nas je kilo vise,zato je saljem okolo,sta cu jadna sa 5 kila torte
    Pa bona, bas zato i jesam napisala da je pota covjeku objasnila, jer to je i musko i zensko, valjda barem ja tu rijec tako shvatam. A u stvari sto me briga, kad je KRETENKA! Ali opet, ovdje u Srbiji se kaze covjek za muskarce, kao oni su ljudine, a zene su samo nesto bljak jer su zene,a ne ljudi.... A ne daj Boze da sam jos napisala sto se tice slova po tortama da kod mene niko ne znam cirilicu,. ih tek onda bi izazvala belaj ;-)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top