aleksa005

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Pa neznam,meni se prikazao u takvom svetlu,tliko se drzko ponasao da to nemoze da se trpi,dosao je na temu Partizana i poceo da sere posle poraza sa Sampdoriom.Neznam mozda on nije los ovako.
    Jel mislis na "Ponos Grada".Ja kada citam njegove postove ja se kidam od smeha jel mnogo lupa gluposti!On je dobio ban
    pa brate vec pet dana se svadjam sa oni cigama na nasoj temi i ti tek to sada primecujes!!!!!
    88 sam. sto pitas?? ima nekih problema mozda?? nemoj ja da ti se namrstim. bice jebeno ako me nateras na to :D
    Severni ameri su ovi sad ameri (njihova zastava je ova sadasnja americka)i juzni a ti juzni su se borili da crnci budu robovi,i da su juzni ameri dobili to bi bila zastava amerike znaci ti si drzao americki avatar tj zastavu...Tu zastavu koriste danasnji rasisti....
    pripazi malo brate sta radis....
    Da malo sam znao o tome..skoro nista..
    U gradjanskom ratu su ratovali severni ameri i juzni ameri....pa je to bila zastava juznih amera...
    Pa se to neko vreme nosilo na jug..ali relativno malo....
    Naravno da nisam rasista i ne mrzim crnce...
    Djole hvala!!
    Aleksa da li ti znas sta predstavlja taj tvoj avatar?????
    To ti je AMERICKA zastava koje je nosena u gradjanskom ratu,pa jesi li ti amer???/
    Jel ti mrzis crnce?,ta zastava ti je protiv crnaca!?!?!?Jesi li ti srbin?
    To sto si video da ima taj avatar na jf-u koji stavljaju ne edukovani navijaci neznaci da trebas i ti...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top