gost 230618

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • druze znam ja to ali je poenta da nema potrebe da se iko od nas udubljuje u nesto i izvrce bilo sta, jer nas to ne cini boljim i mudrijim..ako iskopamo nesto sto bi nas neko necim pokusao manipulisati ili zavaravati..besmisleno je cak i svojoj deci uskratiti posle takvih prica crtace zar ne..a mnogi bi se tako zaglupeli verovanjima da postoje vanzemaljci..cesto idemo iz krajnosti u krajnost..onda se bolje otkaciti teorija zavera i piciti svoj zivot sto veselije
    kad proljeće dođe po ko zna koji put
    i moje bi pomahnitale kosti negdje išle
    za mirisom nekih starih tajnih i tuđih ljubavi
    A i život mi takav bješe
    U snovima bjeh ko planina
    u mislima vitez
    a u životu paž
    sa nadgrobnog spomenika (1165 god)
    ne, al neću da moja izgubljenost ni slučajno naruši naš odnos...ono što sam napisao sve je istina...
    evo sad sam tek prvi put video...:)verovao ili ne, nisam uopšte video taj tvoj post...
    pogotovo što me iznervirao ovaj junac, pa sam se posvetio da njemu odgovorim, umesto da lepo prelistam unazad i da vidim ko je šta pisao...:dash:
    pa idem da proverim...
    kako god...ne zameri mi, nije da se sad vadim, al ako si pratio šta pišem, stvarno sam izgubljen...to mi je problem i u realu...brzo zaboravljam...
    jel jesi...? :eek:
    ja upamtio samo Vladu, a daču sam usput sreo, a tebe sam skroz zaboravio...:dash:

    izvini prika...prilično sam zaboravan u Rl, što se reflektuje i ovde...:dash:
    Jao izvinjavaš mi se, kao da si nekoga ubio. :lol: Sitnica.. Mislio sam čim nisi odgovarao da si u gužvi, nadam se da je sve prošlo u najboljem redu. :)
    Одлично, како може бити одлично. :)

    Само шљакај и уживај :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top