november child

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • taman sam pomislila kako je devojcica taman za mog mladjeg,ali stariji je 5 god stariji od njega ;)
    Ma, još se smejem sama sebi :lol: Ej, izlete mi ko iz topa :lol:
    Nije to, nego podsvest, rekla bih. Koliko god zaboravimo ovaj kuckajući svet kada se izlogujemo, toliko nešto i ostane u podsvesti i ispliva u tako nekoj nevezanoj i nebitnoj situaciji.
    A izraz mi je čudan, nisam ga čula do pre neki dan, a uz to mi je i simpatičan :) Ne zove džabe mm našu ćeru ćurkica od ćurke :lol:
    pitah ja na temi za modle al me ti iskulira...:hahaha:
    gde modu naći te novogodišnje modle...iam recepat,neam modle...
    prošle godine se ubih tražeći po NS..i ništa...

    hvala ti unapred..:hvala:
    Са 27 000 месечно, јединих које имамо, коме је до секса? :(
    Divan dan:lol:, ako mi uz neuroznog muža, dvoje sitne đece i ponekog sitnog ljubimca uzvratiš pozdrav, biće lepo:lol:Ljubi te Aja i sve ti najbolje želi:lol:
    cest la vie..i to pravi! uzivancija! i deca i pivo i muz...i bez pegle..ja sam mislila da smo samo stefi i ja neopeglani, ili samo stefi...:)
    cmox
    Kako sam sinoć samo zinuo od iznenadjenja kada sam te video na onoj temi. Javno sam ti se obradovao i jutros vidim, izbrisali mi poruku. :(

    Pa gde si mi ti lutko moja lepa? Sve mornare imam na FB ali ti fališ samo. :heart:
    Sta da ti pricam kad sve znas, sestro slatka. Danima sam u bljak raspolozenju, em me nervira Ivanov kasalj koji ne prestaje, em sad to...krivo mi je, 'ocu da crknem..pa gde ja gresim, majku mu?!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top