NalimInTheHous

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Немам репутацију да узвратим, па морам овако, хвала на лепим сликама :zag:
    Бескрајно хвала за дивне фотографије.
    Да ли си запазио оно штене са срном маском?Штене са таквом маском сам има у леглу моје моје женке
    ПУУУУУУУУУУУно поздрава
    Кад сам први пут била у Москви, фотографисала сам сваког тренутка све око себе од јутра до вечери, и онда сам из Београда слала фотографије људима са којима сам стално у контакту. Покажем неколико фотографија једном Русу (пореклом са Космета), иначе човек је са Ростова на Дону, фотографије са Црвеног трга, сва важна, Историјски музеј, Лењинов Маузолеј, зидине Кремља, споменик Маршалу Жукову, Сабор Василија Блаженог, кажем да сам одушевљена, а он ми напише: Благо теби, никад нисам био у Москви. Хоћу да кажем, да је Русија тако непрегледна, тако велика, да некима који су тамо рођени прође цео живот а не упознају је целу... Поздрав, и хвала на прелепим фотографијама.
    Joj kakvi su swatki :heart:
    O,da...samo prvih 100 godina je tesko,dok se covek navikne,posle
    je lako ;)
    Hvala ti dragi prijatelju moj :zag:
    Хвала, ако си у прилици укључи Русија 1, концерт посвећен Дану полиције је у току...
    Дража је лепо рекао, да није Немаца Енглези би били најгори народ.:ok:
    Хвала:hvala:, одушевљена сам овим видео снимком, одгледала сам у једном даху. :bye:
    http://2.***************/-mbk7eWxbN_c/T5BxsdsBScI/AAAAAAAACmk/ZxMPX25H3e4/s1600/samsung+wallpaper-miss+serbia.jpg
    Hvala puno,samo mi reci kako uspevas svaki dan,ponekad i po dva puta dnevno da
    istoj osobi das reputaciju?
    Ti si ocigledno jedini ovde koji to moze:think:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top