saska sd

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • vazi se.:) uzivaj....a moras polako sa tom metlicom..hehehehe.ipak je hladno moras da je malo zagrejes..:lol: hajde cujemo se...:bye: :cmok: :cao: :lol:
    pa dobr.ja mislio da ce skoro.......heheheh.........:) :think: dokle god je to to.....nema sekiracije......;)

    pa znam ja da se ne ljutis.....:cmok: zaato i bi?nije bilo nikakve zle namere...:( ipak smo mi stari poznanici..:manikir: uh opet sam shebavala nokat.....:besna:
    eh draga moja,reci mi kada ce srecan dan?;):):D
    ma i mene........heheheh:kletva: :aha: :manikir: :besna: :cmok: :metla: Normalno da ces se javljati periodicno,sada si zarucena zena...;) :lol: ne smes odmah u startu da zapostavljs dragog.;)
    Pa moraces draga moja drugarice........:lol: :manikir: :aha: :besna: :cmok: znaci sada si isprosena i zarucena.......:) Eh.jos jedna dobra utece.........:(;)
    Nema na cemu draga Saskice........:) :D znaci od sada cu morati da te oslovljavam sa gospodjo Saskice..........:)
    Cestitiam ti draga Saskice...........od sveg srca........:):D Zelim vam oboje puno srece i uspeha u vasem zajednickom zivotu.......:D Zasluzujes svu srecu prijateljice moja draga.......:) :vatromet: Ono sto On sastavi neka nijedan "smrtnik" ne rastavi...........:pop2:

    :vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet:
    Bas lepo saskice....:) drago mi je da si se lepo provela........:) Znaci da cestitam ili?ako je ono na sta mislim da se dogodilo,onda je red da ti cestitam,i zazelim da to bude to..........;) :vatromet:

    Tvoj drugar,

    Marko
    Sibaj kuci.....vreme ti je polako.......:cmok: ;) A kako je bilo za novu?ok.bio sam sa sestrom u nekoj mehani......:lol: pilo se i sl.....:) ma ok.bolje i to nego kod kuce....:dash: Ti? kako si se provela?;) :manikir: :cao: :aha: :lol:
    Zelim da ti sve sto ti se nije ostvarilo u prosloj godini,ostvari u u narednoj.Zelim tebi i tvojim najmilijima puno zdravlja,srece i uspeha u Novoj 2009-oj godini.I naravno puno,puno ljubavi...........
    happy-new-year002.gif
    Ma, znam i ja tebe, tj. skroz si mi poznata, nego na ovoj slici si nasminkana i to sve, a ja te se secam kao malu... :)))) Ako me vidis sad za praznike, posto dolazim u Sd, javi mi se, ako te ne prepoznam! z:girl:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top